Robert Lewandowski dostał nowe Audi

Od 15 lat pod koniec sierpnia, tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu Bundesligi sponsor Bayernu Monachium – Audi - wręcza piłkarzom nowe samochody. Zobaczcie nową maszynę Roberta Lewandowskiego!

Piłkarze Bayernu nie mają powodów do narzekań. Zarabiają sporo, a jeszcze co roku czeka na nich wybrany model prosto z salonu. I to zupełnie za darmo. Na kolejne 12 miesięcy. W tym roku wśród piłkarzy niemieckiego klubu dominowały modele RS6 oraz RS7, czyli sportowe odmiany, jak na sportowców przystało. Aż 15 piłkarzy wybrało modele z logo RS na masce.

Tylko jeden zdecydował się na „normalną wersję”. Renato Sanches, nowy piłkarz Bayernu, wybrał Audi A3 Sportback. Przypuszczamy, że w przyszłym sezonie mocno skoryguje swój wybór. Robert Lewandowski wybrał model RS7 w kolorze czarnym.

Carlo Ancelotti, trener piłkarzy, zdecydował się na limuzynę A8. Zresztą, przez ostatnie miesiące poruszał się właśnie takim samochodem i bardzo przypadł mu do gustu. Niektórzy gracze zdecydowali się na modele Q7 oraz A7 Sportback. 

Uroczyste wręczenie kluczyków do nowych modelu odbyło się kilka dni temu na Audi Piazza, a dokonał tego sam szef Audi, Rupert Stadler. 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze