Robert Kubica rozmawia z polskimi zawodnikami - na YouTube!

Robert Kubica rozmawia z polskimi zawodnikami - na YouTube!

06 kwietnia 2020
2
Zawodnicy Orlen Team przygotowali dla swoich fanów rozwiązanie, dzięki któremu mogą z nimi pozostać w bieżącym kontakcie podczas akcji #zostańwdomu. Sportowcy będą się ze sobą łączyć na instagramowym czacie podczas relacji na żywo!

Cykl rozmów zawodników Orlen Team wpisuje się w ogólnokrajową #zostańwdomu, będącą następstwem pandemii koronawirusa. Nowa rzeczywistość w której znaleźli się wspierani przez nas sportowcy, stała się pretekstem do zaproponowania fanom formy kontaktu podczas domowej izolacji, jakiej poddaje się całe społeczeństwo – powiedziała Anna Ziobroń Dyrektor Biura Marketingu Sportowego, Sponsoringu i Eventów w PKN Orlen

Podczas pierwszej relacji dyskusję prowadzili Robert Kubica oraz Bartosz Zmarzlik. Kolejna z nich odbyła się w niedzielę, 5 kwietnia o godzinie 19. Podobnie jak i w pierwszym przypadku, gospodarzem był Robert Kubica. Tym razem jego gościem był motocyklista ORLEN Team, Maciej Giemza. 25-letni uczestnik rajdu Dakar zebrał od fanów kilka pytań, które przeczytał podczas relacji live. 

Rozmowa Roberta Kubicy z Bartoszem Zmarzlikiem: ​Rozmowa Roberta Kubicy z Maciejem Giemzą:

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!