Robert de Niro wcieli się w Enzo Ferrari

Za kilka miesięcy na ekranach kin pojawi się produkcja poświęcona założycielowi jednej z najważniejszych marek w historii motoryzacji. W roli głównej wystąpi Robert De Niro.

Kilka dni temu Robert De Niro potwierdził w wywiadzie dla prasy, że zagra główną rolę w filmie poświęconym założycielowi marki Ferrari, czyli Enzo Ferrari. Utytułowany aktor dodał, że jest to dla niego wielki zaszczyt i radość, że może wcielić się w postać człowieka, który zrewolucjonizował świat motoryzacji. 

Co prawda w ostatnich latach zostało wyprodukowanych już kilka filmowych historii na temat założyciela włoskiej stajni z Maranello, to będzie to jednak pierwsza, która jest oparta na autobiografii Enzo o tytule „Ferrari 80”.

Na razie o samym filmie nie wiadomo zbyt wiele. Poza tym, że będzie miał ogromny budżet i ukaże życie wizjonera od lat 40 do 80-tych. Plotki w branży filmowej mówią, że reżyserem ma być sam Clint Eastwood.

Zdjęcia mają się rozpocząć jeszce w tym roku we Włoszech. Ostatnie produkcje w których wystąpił Robert De Niro to: „The Intern”, „Bus 657”, „Hands of Stone” i „Dirty Grandpa”.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze