Rihanna z Renault

Zwyciężczyni nagrody Brit i gwiazda kampanii reklamowej nowego Renault Clio, Rihanna, wystąpi w serii 23 koncertów na terenie Wielkiej Brytanii sponsorowanych przez francuską markę samochodową. Pierwszy z koncertów zaplanowano na 1 października w Belfaście.

Renault UK będzie oficjalnym sponsorem trasy Rihanny „Loud Tour 2011”. Trasa obejmie między innymi Londyn, Liverpool, Belfast, Dublin, Birmingham, Newcastle, Sheffield, Nottingham i zakończy się w Manchesterze 2 grudnia.

Phil York, Dyrektor Marketingu Renault Polska powiedział:
– Rihanna jest uczestniczką  nowej reklamy Renault Clio, więc wydawało się logicznym krokiem, aby zaangażować się w udział w jej długo oczekiwaną trasę koncertową. Nie mamy wątpliwości, że podczas występów udowodni nam na scenie,  że ma w sobie  mnóstwo sensualności określanej jako „Va Va Voom”.

Pomysł remake’u reklamy Va Va Voom i wykorzystania go do kampanii nowego Renualt Clio  powstał 6 lutego w Londynie. W najnowszym spocie promującym Renault Clio, obok Rihanny oraz piłkarza Thierrego Henry, występuje również amerykańska striptizerka, aktorka i modelka Dita Von Teese.  Muzyczne tło reklamy stanowią fragmenty piosenek „Space Oddity” w wykonaniu Davida Bowiego i „S&M” Rihanny. 

„Va Va Voom” to wg twórców pierwszej tego typu reklamy: „ jakość bycia jednocześnie ekscytującym, energicznym oraz atrakcyjnym seksualnie”

Fani Renault Clio i Rihanny mają ostatnią szanse kupić bilety na www.livenation.co.uk, www.gigsandtours.com i www.gigsinscotland.com.  Ze względu na ogromne zainteresowanie, Renualt planuje w najbliższych miesięcach, ogłosić kilka konkursów, w których będę do wygrania bilety na prawie wyprzedane trasy. 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze