RideUnlimited – na motocyklach gdziekolwiek poniesie

RideUnlimited – na motocyklach gdziekolwiek poniesie
Dave i Jen przez 6 lat pracowali w marketingu, a dzięki zdobytemu doświadczeniu i kontaktom, robią to teraz zdalnie, przy okazji podróżując po świecie na motocyklach.

RideUnlimited – na motocyklach gdziekolwiek poniesie
Dave i Jen pochodzą z Anglii, ale można powiedzieć, że ich domem jest teraz cały świat. Dzięki pracy jako freelancerzy marketingu cyfrowego, udało im się pogodzić zajęcia zawodowe z podróżami motocyklowymi.

Swoją podróż planowali przez dwa lata i ciągle podnosili poprzeczkę, ponieważ ich marzeniem jest zdobycie najtrudniejszych tras świata. Spłacili długi, nieco zaoszczędzili i wyruszyli w trasę 31 marca 2018 roku, a mają zamiar tak jeździć min. 2 lata.

A na swojej stronie regularnie zamieszczają relacje filmowe z przebytych tras:  http://www.rideunlimited.co.uk

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.