Rewolucyjny system nagrywania obrazu – VBOX Lite

Niezależnie czy jesteś zawodowym kierowcą czy amatorem; jeździsz quadem, rowerem, motocyklem, samochodem lub nawet pływasz łodzią -  teraz możesz przeanalizować swoją technikę jazdy, dzięki nagraniom zrobionym przy użyciu VBOX Lite.

Vbox Lite  to nie tylko wewnętrzna kamerka, ale system który daje olbrzymie możliwości w testach pojazdów i treningu jazdy.
fot. 4 Turbo
Video VBOX sprawdza się także w testowaniu opon i samych aut. W każdym wypadku oprogramowanie pozwala na dokładną, szczegółową analizę. Z możliwości systemu Video VBOX korzystają także kierowcy rajdowi i wyścigowi.
fot. 4 Turbo

Znana w branży sportów motorowych firma Racelogic, stworzyła urządzenie, które pozwala połączyć funkcję nagrywania obrazu w jakości DVD, zbierania danych z GPS oraz tworzenia nakładki graficznej w czasie rzeczywistym. VideoVBOX zbiera takie dane jak przyśpieszenie, prędkość, przeciążenia czy czasy okrążeń i pozycja na torze. Dodatkowym plusem jest możliwość odtworzenia  całości nagrania w standardowych odtwarzaczach multimedialnych. Materiały video mogą być otwierane bezpośrednio w Windows Media Player lub VLC, a także przesłane bezpośrednio do YouTube bez czasochłonnego procesu konwersji. Można też podłączyć baterie litowo-jonowe,  które mogą zasilać urządzenie bez ryzyka utraty danych przy odłączeniu zasilania w pojeździe.

Parametry takie jak:pozycja na torze, prędkość, odległość, przyspieszenie poprzeczne i wzdłużne, promień, kierunek, czas, wysokość i prędkość pionowa mogą być wyświetlane w postaci wskaźników, wykresów słupkowych, map okrążeń i tekstu.
fot. 4 Turbo

Mały i lekki VideoVBOX Lite ( jedynie 267g) nadaje się nie tylko do rejestracji przejazdów pojazdami, ale także można go wykorzystać do jazdy na nartach, jazdy konnej, a nawet może być wykorzystywany w skokach spadochronowych!

Vbox Lite  może być stosowany także na motorach, rowerach, ale również na wodzie i w powietrzu: sprawdził się zarówno w wyścigach łodzi motorowych jak i w motolotniach (istnieje możliwość wyświetlania wysokości, co pozwala na kontrolę lotu).
fot. 4 Turbo

Video VBOX  Lite daje także możliwość dzielenia się swoimi przeżyciami.  Zobaczcie jak wyglądają filmy wrzucone bez konwersji na YouTube:

Cena takiego urządzenia (z dwiema kamerkami) wydaje być się rozsądna biorąc pod uwagę jego funkcjonalność i wynosi 5 900,01 złotych.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze