Edyta Klim

Retro stylizacje Givi na sezon 2015

Przy projektowaniu serii produktów na 2015 rok, firma Givi wzięła pod uwagę modny w świecie motocykli styl retro.

Kaski typu T JET są popularne przy upalnej pogodzie i świetnie komponują się z ciemnymi okularami i bandaną na szyi. Motocykliści cafe race’rów, użytkownicy klasycznych skuterów Vespy, czy mody old-school z pewnością zainteresują się także goglami do kompletu.

DEMI-JET 10,9 EASY-J – nowy model kasku Givi ma wyrafinowany design i waży mniej, niż kilogram. Posiada wymienne wnętrze w kolorze wielbłądziej wełny, a z tyłu uchwyt do paska gogli. Dostępny jest w trzech kolorach: błyszczącym białym, czarnym matowym i zielonym (wojskowym) matowym i dwóch wersjach malowania: z gwiazdą z boku lub dwukolorowe z logo “Classic motorstyle since 1978” .Givi oferuje rozmiary tego modelu od XS do XL.

I400M / I400S gogle to klasa wyższa w stosunku do poprzedniego modelu o lekkiej i jeszcze mocniejszej konstrukcji. Do wyboru w wykończeniu czarnym I400M lub z chromie I400S, by jeszcze lepiej współgrać z charakterem motocykla. Gogle świetnie chronią oczy i oferują szeroki kąt widzenia. Są wyściełane miękką, nieuczulającą tkaniną, a zewnętrznie skórą i ozdobione logiem Givi. Regulowany pasek ułatwia zakładanie, a dobre uszczelnienie nie dopuszcza do kontaktu z zimnym powietrzem.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze