Replika Indiana dla dziecka

Mając tysiąc złotych w kieszeni nietrudno jest zrobić dziecku wspaniały prezent. Tym razem proponujemy przyjrzeć się replice klasycznego Indian Chef'a z 1948 roku i to za niecałe 500 złotych.

Prawdziwy motocyklista, na retrolegendzie
Fot. Electric 1948 Indian Motorcycle

Prototyp jest imponujący i wiele lat temu zrewolucjonizował amerykańskie choppery. Replika też robi wrażenie – szczególnie na dzieciach pomiędzy 3 a 6 rokiem życia.

Klasyczny Indian Chief z 1948 roku w wydaniu dziecięcym jest napędzany na 6 voltowy akumulatorek, który po czterogodzinnym ładowaniu pozwala na dwie godziny przejażdżki. Chromowane, kolorowe wykończenia motocykla, wyeksponowany silnik i wspaniały dźwięk silnika nadają mu rasowy, rzucający się w oczy „look”. Pojazd po naciśnięciu pedału rozpędza się do 2 mil na godzinę, dla najmłodszych motocyklistów ma dołączane dwa koła  – co czyni go bezpiecznym i stabilnym środkiem transportu małych poszukiwaczy przygód. Zatrzymywanie następuje po naciśnięcie przycisku.

Oglądając motocykl nietrudno nie zauważyć działających świateł (przedniego i tylnego), głośnego klaksonu i złotych wykończeń błotnika charakteryzujących oryginalne Indian Chef.

Nam podobieństwo do oryginały naprawdę się podoba, a cena nie przeraża. Koszt motocykla wynosi 420 złotych.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze