Katarzyna Frendl

Renault Megane E-Tech elektryczne – WIELKI TEST: 4 auta, miesiąc testów pod każdym kątem i wrażeń z jazdy w różnych warunkach

Zaczynamy miesiąc z elektrycznym modelem Megane E-Tech! Ocenimy auto pod każdym względem, a relacje będziemy zamieszczać na stronie, jak i na naszych social mediach.

Właśnie odebrałyśmy nasze testówki na majówkę – majówkę z Renault Megane E-tech elektrycznym, która dla nas potrwa aż do 2 czerwca. Zapraszamy Was do śledzenia naszych relacji, opinii, wrażeń z jazdy, które będziemy zamieszczać na stronie motocaina.pl, ale również na naszym You Tube (będzie nam wyjątkowo miło, jak zasubskrybujecie nasz kanał), na Instagramie (będzie dużo stories, postów, rolek) oraz Facebooku. Pamiętajcie, że jesteśmy także na Twitterze i LinkedIn.

Na co przede wszystkim zwrócimy uwagę?

Opowiemy o designie i tym, co różni czwartą i piątą generację Megane. Z pewnością dużo czasu poświęcimy technologiom i systemom wsparcia kierowcy, ale także nowemu systemowi multimedialnemu opartemu na usługach Google. Dorzucimy mnóstwo wrażeń z jazdy, ale też nie zabraknie dźwięków – tak, właśnie dźwięków, które wydaje nowe Renault Megane E-Tech elektryczne. I wcale nie są to dźwięki podczas jazdy 😉

A kto będzie Wam to wszystko relacjonować? Oczywiście redaktorki motocaina.pl!

Renault Megane E-Tech Elektryczny – pytania

Jeśli po przeczytaniu zapowiedzi naszego testu nasuwają wam się pytania, to piszcie śmiało w komentarzach – czekamy na wasze propozycje, co powinniśmy sprawdzić, jakim wyzwaniom warto poddać to auto, jakich odpowiedzi od nas oczekujecie i co warto, abyśmy przetestowały. Czekamy na wasze sugestie w komentarzach pod tym artykułem!

Do zobaczenia na naszych kanałach social media.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze