Rękawiczki na skuter od Eska

Austriacka firma Eska postanowiła zadbać o kobiece dłonie i stworzyła wyjątkową linię rękawiczek skuterowych.

Nie należy jednak wyobrażać sobie profesjonalnych, wodoodpornych i usztywnianych rękawic. Model Eska Scooter Ladies są raczej dopełnieniem codziennej stylizacji, rękawiczkami, które chronią rękę w sposób podstawowy, zabezpieczając ją głównie przed działaniem słońca.

Galeria zdjęć rękawiczek na skuter Eska – kliknij tu.

Plusem damskiej linii rękawiczek Eska jest przede wszystkim ciekawe wzornictwo. Nie ma nudy. Jest witalnie i wyraziście, zarówno pod względem kolorystycznym jak i graficznie. Miłośniczki stonowanych kolorów również znajdą coś dla sienie. Rękawiczki uszyto z mięciutkiej koziej skóry, która bardzo dobrze dopasowuje się do kobiecej dłoni. Część modeli nowej serii ma wbudowane ochraniacze, inne ich nie posiadają.

Rękawiczki na skuter dla kobiet Eska.
fot. Eska

Dla prawdziwych skuterowych elegantek firma Eska przygotowała linię rękawiczek Luxury. Patrząc na niektóre modele można sobie pomyśleć, że to przegięcie. Ale przecież każda z nas ma inne upodobania i będzie się czuła wspaniale korzystając z rękawic ozdobionych futerkiem, udających sierść żyrafy czy zebry. Takie rękawice, w połączeniu ze stylowym strojem i odpowiednim motocyklem czy skuterem, tworzą bardzo ciekawą stylizację. Oto jak moda może iść w parze z motoryzacją.

Wszystkie rękawice Eski odznaczają się bardzo starannym wykonaniem i wysoką jakością materiałów. Precyzja i paryski szyk w jednym. Można by kupować w ciemno, ale, po pierwsze trzeba znać swój rozmiar, a po drugie, zastanowić się, czy w jeździe jednośladem bardziej stawiamy na elegancję, czy na bezpieczeństwo.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze