Redaktorka Motocaina.pl w Kalendarzu Kobiety Motorsportu 2021!

Nasze redaktorki to nie tylko dziewczyny z pasją, ogromną wiedzą i charakterem, ale i z olbrzymim sercem! Z chęcią angażują się w akcje, które mogą komuś nieść pomoc.

W tym roku nasza redaktorka Asia Szymków-Matuszewska, która jeździ w rajdach płaskich jako licencjonowany pilot rajdowy, została zaproszona do wzięcia udziału w przygotowaniu jedynego w swoim rodzaju, wyprodukowanego zaledwie w kilku egzemplarzach, Kalendarza Kobiety Motorsportu 2021, którego licytacja w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwać będzie do dnia 23 stycznia 2021 roku.

Autorem zdjęcia Asi do Kalendarza jest nasza redaktorka Kamili Nawotnik. Nie trzeba nikomu przypominać, jak kultowa jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która od 1993 roku pomimo podziałów potrafi jednoczyć i sprawia, że potrafią się zadziać rzeczy niemożliwe – z roku na rok padają kolejne rekordy zbiórek i w efekcie kolejne rekordy w zakupie nowych sprzętów i urządzeń medycznych.

Redaktorka Motocaina.pl w Kalendarzu Kobiety Motorsportu 2021!

Tym bardziej jesteśmy dumne, że nasze koleżanki z redakcji mogły przyczynić się do powstania czegoś wyjątkowego i to w tak zacnym towarzystwie innych dziewczyn ze świata motorsportu, a to wszystko z przeznaczeniem na szczytny cel.

Z tego miejsca gorąco zapraszamy Was do licytacji – niech to właśnie u Ciebie na ścianie zawiśnie ten wyjątkowy kalendarz i każdego dnia przypomina Ci, jak ważne jest wspieranie dobra!

Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/kalendarz-kobiety-motorsportu- 10115610406?fbclid=IwAR0cqm8ZRY_DicPnwWswclu2znSLnqEJ4Xvnq5YWCieqLcYyIdryN0WA8DA

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze