Red Bull X-Fighters obędzie się w Poznaniu

A jednak się uda. 6 sierpnia zawody Red Bull X-Fighters rozegrane zostaną na Stadionie Miejskim w Poznaniu 6 sierpnia 2011 r. Będzie to piąty przystanek tegorocznej światowej serii. Bilety będą dostępne w sprzedaży od 20 czerwca.

 

Stadion Miejski w Poznaniu.
Fot. Lukasz Nazdraczew RedBullPhotofile

Chociaż nad organizacją imprezy pojawiły się czarne chmury i tylko garstka z Nas miała jeszcze nadzieje na ich  rozegranie, organizatorzy staneli na wysokości zadania i w ekspresowym tempie znaleźli nową lokalizację.

 

Polska runda Red Bull X-Fighters odbędzie się na Stadionie Miejskim w Poznaniu – pierwszym w Polsce gotowym obiekcie na UEFA EURO 2012TM. Poznański stadion, to obiekt klasy Elite mogący pomieścić 43 000 widzów. Od września zeszłego roku stadion odwiedziło prawie 700 tysięcy osób. Z powodzeniem zorganizowano tu koncert Stinga oraz rozegrano mecze Ligi Europejskiej i polskiej Ekstraklasy.

Zawody Red Bull X-Fighters odbędą się w Polsce po raz drugi – w roku 2008 zostały rozegrane jako Wielkie Sportowe Pożegnanie Stadionu X-lecia. Będą piątym przystankiem międzynarodowej serii najważniejszych na świecie zawodów freestyle motocross (FMX).

Bilety na zawody Red Bull X-Fighters w Poznaniu – w cenie od 119 zł do 199 zł dostępne będą w sprzedaży 20 czerwca 2011 r. – szczegóły na www.redbull.pl oraz www.redbullxfighters.com.

Miejmy nadzieję, że teraz już nic nie stanie na przeszkodzie.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze