Reakcje kibiców na przejazdy podczas Isle of Man TT

Reakcje kibiców na przejazdy podczas Isle of Man TT
Niezwykle widowiskowe, ale i kontrowersyjne wyścigi motocyklowe na Wyspie Man, potrafią zrobić duże wrażenie na oglądających je kibicach.

Wyścigi, dla których tory wyznacza się na publicznych drogach, są z natury bardziej niebezpieczne, niż te na zwykłych torach. Tym bardziej, jeśli mowa o wyścigach motocyklowych, na których zawodnicy osiągają średnie prędkości przekraczające (!) 200 km/h.

Nic więc dziwnego, że wokół Isle of Man Tourist Trophy narosło sporo kontrowersji związanych z bezpieczeństwem. Nie dziwi też, że nadal nie brakuje śmiałków gotowych wziąć udział w tej imprezie, których przejazdy potrafią wręcz zszokować podziwiających je kibiców.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.