Rajdowi przyjaciele dzieciom

WOŚP co prawda już skończyła grać, ale licytacje nadal trwają. Dołączając do aukcji można stać się posiadaczką gadżetów rajdowych, a także obrazów z samochodami rajdowymi, którymi startują Anna Wódkiewicz i Szymon Kornicki. Ten ostatni kierowca przewiezie zwycięzcę licytacji na prawym fotelu.

fot. grafii.pl

Na co dzień Anna Wódkiewicz i Szymon Kornicki rywalizują na odcinkach specjalnych w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski w cyklu Citroen Racing Trophy. Teraz połączyli swoje siły i przekazali na rzecz fundacji swoje gadżety rajdowe.

Za pośrednictwem serwisu allegro można stać się posiadaczką pamiątkowych kartek, koszulek, czapeczek; na aukcji można wylicytować także obraz przedstawiający Citroena C2 R2 Max Szymona Kornickiego, a już niebawem wystawione zostanie malowidło tym razem przedstawiające Citroena C2 R2, w którym Ania Wódkiewicz startowała w sezonie 2009 na fotelu pilota.

Jeżeli ktoś chce spełnić swoje rajdowe marzenie i zasiąść na fotelu pilota w prawdziwej rajdówce też ma taką szansę. Szymon Kornicki przewiezie zwycięzcę aukcji http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=334131 podczas swoich testów.

Zapraszamy serdecznie pod adres: http://aukcje.wosp.org.pl/show_user_auctions.php?uid=12159359 pod którym na bieżąco pojawiają się nowe interesujące aukcje.

Najnowsze

Pomysł na Caterhama zimą

Zimą jazda Caterhamem po zaśnieżonych ulicach może być ciężka. Choć dostarczy zabawy, przy takiej aurze kierowca zbyt długo nie wytrzyma pod chmurką przy niskich temperaturach. Ale jest na to rozwiązanie! Wystarczy kupić łódź ze specjalnym miejscem na Super Seven i popłynąć w ciepłe kraje.

Wielkość łodzi porównywalna z wygórowaniem ceny.
fot. International Boat Show

Predator 108 Special Edition to luksusowa łódź wyprodukowana przez Sunseeker International, idealna dla wszystkich poszukiwaczy słońca i właścicieli samochodów Caterham. W ekskluzywnym i niezwykle przestronnym wnętrzu, które pomieści ośmiu pasażerów i czterech członków załogi, zmieści się coś jeszcze… specjalne miejsce przeznaczono na garaż, gabarytowo idealnie odpowiadający wielkości lekkich Caterhamów.

Łódź pokazano w Londynie na International Boat Show. Wrażenie robi nie tylko jego wnętrze, czy 34 węzły, które rozwija, ale i niebagatelna cena. Przy wartości 32 milionów złotych, Caterham wydaje się śmiesznie tani.

Nasz test Caterhama przeczytasz tutaj.

 

Najnowsze

Rolls Royce wjeżdża do Polski

W centrach handlowych oświetlają nas neony sklepów najlepszych projektantów, ale kiedy kupimy ich drogie kreacje potrzebujemy odpowiedniej oprawy eksluzywnego wyglądu. Może Rolls Royce? W końcu nie powstydziła się go nawet Królowa angielska.

fot. Rolls Royce

Na ulicach polskich miast luksusowe samochody nadal wzbudzają sensację, przeglądając jednak oferty polskich importerów można odnieść wrażenie, że mając pieniądze można mieć już prawie wszystko.

Aston Martin, Maybach, Bentley, Ferrari czy już wkrótce Maserati – te ekskluzywne samochody może mieć w zasadzie każda z nas, o ile tylko może sobie na nie pozwolić. W tej doborowej obsadzie brakowało dotychczas tylko sławnego Rolls’a – od wczoraj wiemy, że już wkrótce luka zostanie wypełniona.

Firma BMW Polska czyni starania, by jeszcze w tym roku w Polsce uruchomić salon i serwis marki Rolls Royce, a przedstawiciele koncernu – choć nie obiecują – zapewniają, że zrobią wszystko, co w ich mocy, by piękne samochody pojawiły się szybko na polskich ulicach. Chętni już są. Warunek – milion złotych na koncie.

Źródło: Puls Biznesu

Najnowsze

Zwierzęce motocykle

Wyglądają nie tylko na szybkie, ale i wydają się rasowe, nieposkromione, pełne zwierzęcego instynktu. Nowe motocykle Massow Concept Cycles mają szansę stać się prawdziwymi obiektami pożądania.

 

Jaguar czy byk? Wybór jest trudny!
fot. Massow Concept Cycles

Wyobrażacie sobie przejażdżkę na grzbiecie czarnego jak noc jaguara lub czerwonego byka – czujecie adrenalinę na myśl o takiej możliwości i pewnie wydaje wam się ona rozkosznie niedostępna. Jesteście w błędzie. Przed wami zdjęcia i film z wycieczki takim pojazdem.

Musicie przyznać, że motocykl nie pozostawi nikogo obojętnym, a co najwyżej zostawi wszystkich daleko za sobą w tyle. Pojazdy dysponują silnikami 1200cc Buell S3, mają 2,3 metry długości, ważą około 360 kilogramów, a ich korpus wykonane zostały z wysokiej jakości stali. Podobno opływowy kształt obu maszyn wpływa na ich doskonałą aerodynamikę, czy to jednak takie istotne? One i tak wyglądają jakby pędziły, nawet gdy stoją.

Jedynym mankamentem może być cena – motocykle kosztują około 200 tysięcy złotych.

Najnowsze

Porsche nie jest pozerem!

Jeśli macie wizję Porsche jako samochodu "na pokaz" to pora ją zmienić! No dobrze, powstały modele typu Cayenne, czy Panamera, które jeszcze 10 lat temu nie śniły się w najgorszych koszmarach wielbicielom marki. Ale i tak drzemie w nich to samo DNA, które tkwiło także w klasycznych, legendarnych autach Porsche.

Kobiety doceniają osiągi samochodów Porsche.
fot. Porsche

Szybkość, moc, pasja, precyzja – to podstawowe wartości Porsche, plasujące się zaraz za tradycją. To ona odpowiada za całą magię marki. Gdy dorzucimy jakość tych samochodów i wciąż klasyczny design uzyskujemy marzenia…

Spojlery, skórzane obicia, cała ta otoczka… Czy to aby na pewno się liczy? Warto obejrzeć najnowszą reklamę Porsche i zastanowić się, czy nadal widząc model rodem z Zuffenhausen pamiętamy, z jakich tradycji się wywodzi…

 

 

Najnowsze