Rajdowa pomoc dla Iwony z Leszkiem Kuzajem

Już w tą niedzielę, na torze na Niskich Łąkach we Wrocławiu odbędzie się impreza charytatywna pod nazwą Rajdowa Pomoc dla Iwony Petryli mająca na celu zebranie środów dla chorej na raka dziennikarki. Uruchomiona została też licytacja, w której można wygrać co-drive z Leszkiem Kuzajem Skodą WRC i Fabią S2000.

Cała akcja (o której wcześniej pisałyśmy tu) prowadzona jest od kilku tygodni w internecie za pośrednictwem serwisu Allegro.pl. Pierwsze aukcje zostały już zakończone i tym samym pojawiły się już pierwsze wpłaty od kupujących. Jeżeli ktoś pomimo wszystko nie znalazł nic, co mogłoby go zainteresować, a jednak chce pomóc Iwonie, podajemy numer konta na który można wpłacać pieniądze.

Rajdowa pomoc
84 1140 2004 0000 3102 6303 2053

Tytuł przelewu: Iwona Petryla

Iwona Petryla
fot. z archiwum I. Petryli

Zapraszamy również do licznego przybycia w najbliższą niedzielę do Wrocławia i wystartowania w zawodach Mini-KJS. Koszt wpisowego wynosi minimum 100 zł. Cała kwota zebrana z wpisowego zostanie przekazana na pomoc Iwonie Petryli – mile widziane wyższe wpłaty wpisowych. Na zawodach spodziewani są również goście ze świata show biznesu, oraz zawodnicy dobrze znani z rajdów samochodowych, wyścigów górskich i płaskich.

Leszek Kuzaj przyłączył się do akcji „Rajdowa Pomoc dla Iwony Petryli”, w serwisie allegro.pl można wylicytować przejażdżkę na prawym fotelu w Skodzie Fabii S2000 oraz Skodzie Fabii WRC. Licytacje kończą się w weekend, a już po niedzieli zwycięzca przejedzie się po odcinku specjalnym z Leszkiem Kuzajem na jego testach które zorganizowane będą w Karkonoszach.

Linki do aukcji:

http://allegro.pl/item971412072_rajdowa_pomoc_l_kuzaj_fabia_wrc_co_drive.html

http://allegro.pl/item971397413_rajdowa_pomoc_l_kuzaj_fabia_s2000_co_drive.html

Do zawodów można zgłosić się poprzez stronę internetową www.rajdowapomoc.pl, na której znajduje się regulamin oraz harmonogram imprezy. Przypominamy, że w serwisie Allegro po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła „rajdowa pomoc”, można zobaczyć aktualne aukcje. Licytacje będą prowadzone do wyczerpania zapasów.

Kilka informacji o niedzielnych zawodach:
Pomiędzy godziną 13-14 przewidziana jest pierwsza przerwa, w której czekają na zgromadzonych atrakcje w tym przejażdżki z zaproszonymi gośćmi, a także spotkania z gwiazdami, które w tym dniu pojawią się na Niskich Łąkach. Przyjęto już pierwsze zgłoszenia do startu w zawodach ale przypominamy, że zgłaszać się można do dnia rozpoczęcia zawodów.

Partnerami imprezy są: Motocaina.pl, WRC, Swiat Sportu, Grafiii, Gadzetyrajdowe.pl, Wena, AK Dolny Slask, Agencja PMP, Stop Pijanym Kierowcom, PZM Wrocław, Toprally.pl, Atmo-sfera, TH Media, Virnik, Dan Mark, Trans- Dan, Ak Sudecki, Mistrz Grilla, AK Karkonoski, TVP Krakow, BBR, AK Wałbrzyski, 2Brally, Medical, TOJA.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

fajnie

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

fajnie

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze