Rajd pięknych kobiet

Już w ten weekend rozpocznie się rajd pięknych aktorek, piosenkarek i znanych prezenterek, który odbędzie się pod hasłem „Lancia Gran Turismo". Chodzi o podkreślenie miłości pięknych kobiet do wspaniałych samochodów. Zamiast Carli Bruni za kierownicą Delty zasiądą m.in. Agnieszka Popielewicz i Agata Młynarska.

Zamiast pięknych włoszek, polskie aktorki.
fot. Lancia

25 znanych kobiet wyruszy w trasę w dniu 23 października, o godz. 10.15 z Warszawy, spod hotelu Marriot, do Siedliska Morena w miejscowości Stare Juchy k. Ełku.

Lancia przekazała do dyspozycji uczestniczek siedem modeli Delta, które mają podkreślać styl włoskiej elegancji.  Za kierownicami usiądą m.in. Agnieszka Popielewicz, Dominka Gawęda, Agata Młynarska.

Na świecie markę Lancia reprezentowały dotychczas nazwiska związane z filmem, takie jak Harrison Ford, Richard Gere oraz z modą – Stefano Gabbana czy Carla Bruni. Ponieważ moda i film przewijają się już od kilkudziesięciu lat w projektach realizowanych przez włoską markę, do udziału w projekcie „Lancia Gran Turismo” zaproszono znane kobiety – polskie aktorki, piosenkarki i prezenterki.

Lancia Delta rzeczywiście pasuje do kobiet.
fot. Lancia

Jak sobie radzą za kierownicą Lancii Delta z silnikami o mocy od 120 do 200 KM? O tym przekonamy się już wkrótce… A czeka na nie po drodze (w jedną stronę ok. 300 km) – wiele atrakcji i zadań zręcznościowych. Za metę wybrano wyjątkowo urokliwe miejsce Siedlisko Morena. To tam – wśród mazurskich jezior – nastąpi  podsumowanie rajdu, wymiana doświadczeń i wrażeń. Na miejscu  uczestniczki rajdu będą doskonaliły swoje umiejętności jazdy, a  w czasie wolnym od zajęć – spędzą wspaniały weekend – korzystając  z dobrodziejstw SPA. Czekamy zatem na wyniki z mety „rajdu”…

Lista uczestniczek „ Lancia Gran Turismo” 

Samochód 1

1. Dorota Wróblewska

2. Joanna Racewicz

3. Nina Portnicka – Boras

4. Jolanta Borowiec

Samochód 2

5. Katarzyna Glinka

6. Barbara Kozakiewicz

7. Agnieszka Popielewicz

8. Emilia Chmielińska

Samochód 3

9.  Kamila Sowińska

10.Dominika Gawęda

11. Aleksandra Nieśpielak

Samochód 4

12. Idalia Kostrzewska

13. Katarzyna Butowtt

14. Agata Młynarska  

15. Beata Madeja

 Samochód 5

16. Różana Opalińska

17. Anna Puchacz

18. Karina Kunkiewicz  

Samochód 6

19. Magdalena Łyczko

20. Anna Popek

21. Karolina Malinowska

22. Monika Długokęcka

Samochód 7

23. Kinga Baranowska  

24. Katarzyna Zwolińska

25. Anna Wierzbicka

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze