Rajd Dakar na iPhone

Chcesz być na bieżąco z ruszającym już 2 stycznia Rajdem Dakar? Możesz skorzystać z darmowej aplikacji z Apple Store na iPhone „Volkswagen Rallye mobile - Dakar 2010", która dostarczy informacji z poszczególnych etapów rajdu i zlokalizuje pozycję pięciu Race Touaregów.

fot. Volkswagen

Volkswagen w dniach 2 – 16 stycznia 2010 roku weźmie udział, jako obrońca tytułu, w klasycznym rajdzie terenowym – Dakar. Już po raz drugi będzie on rozegrany w Argentynie i Chile, a jego trasa ponownie prowadzić będzie przez Andy, ekstremalnie trudną pustynię Atakama i legendarną Pampę.

„Volkswagen Rallye mobile” oferuje, obok informacji takich jak sprawozdania z etapów, czy relacje z biwaku podczas Dakaru – także treści multimedialne. Może dostarczać codziennie rozmowy z kierowcami fabrycznymi Volkswagenów jako pliki audio, około trzyminutowe podsumowania wideo każdego etapu oraz interesujące zdjęcia. Obok interaktywnych prezentacji właściwości Race Touaregów użytkownicy iPhone będą mieć dostęp do informacji o etapach rajdu. Dodatkowo mogą bliżej poznać postać Carlosa Sainza, Giniela de Villiers i pozostałych uczestników.

Aplikacja „Rallye mobile” będzie zawierała zawsze aktualne wyniki m.in. zestawienia czasów udostępniane zaraz po zakończeniu poszczególnych etapów oraz klasyfikację generalną rajdu.

 

 

fot. Volkswagen

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze