
Rajd Dakar 2022. Samochód „zjadł” kierowcę! Uwaga, „drastyczne” zdjęcia!
Uwaga! „Drastyczne” zdjęcia! Podczas tegorocznego Rajdu Dakar jeden z kierowców został „zjedzony” przez swój samochód!
Yannick i Valérie Panagiotis to małżeństwo, które połączyła miłość do rajdów. Para jeździ w rajdach odkąd się poznała i to właśnie rajdy ich połączyły. W tym roku wystartowali w Rajdzie Dakar w zespole FJ Team wraz z innym małżeńskim duetem – Jerome i Anne Galpin.
Małżeństwo Galpin umożliwiło Panagiotisom start w Rajdzie Dakar jednym ze swoich pojazdów typu protruck. Auta obu załóg są identyczne, choć na samochodzie Panagiotisów jest logo Chevroleta, a Galpinów Forda.
W ostatnich dniach hitem w mediach społecznościowych rajdowców stają się zdjęcia, jak Yannick Panagiotis zagląda prawdopodobnie do przedniego zawieszenia, a przez specyficzne malowanie samochodu, wygląda to, jakby wpadł w paszczę rekina!

Po kilku chwilach zostały tylko stopy…
Najnowsze
-
Elektryk czy hybryda – co bardziej opłaca się w leasingu?
Coraz więcej firm i osób prywatnych zwraca uwagę na ekologię i koszty użytkowania aut. Rosnąca popularność napędów alternatywnych wypiera tradycyjne rozwiązania, ale rodzi pytanie: co w leasingu bardziej się opłaca – hybryda czy elektryk? -
Nocleg pod namiotem czy w kamperze? Porównanie opcji dla fanów motoryzacji
-
Test Peugeot 408 GT: masaż na trasie i pazury na ulicy
-
Test Ford Bronco Badlands – powrót legendy na bezdroża
-
Mercedes Vision V: gdzie podziała się motoryzacja, a pojawił się… 65-calowy telewizor?
Zostaw komentarz: