Rajd Barbórka 2017 – jak dostać się na Karową?

Już teraz można za pośrednictwem internetu kupić Karnet Kibica, bilety jednorazowe, nalepki parkingowe oraz zestawy z biletami na trybuny na Karową.

Organizator rajdu przygotował dla kibiców kilka tysięcy miejsc na 3 trybunach zlokalizowanych w najciekawszych fragmentach OS Karowa. Trzy największe trybuny staną w pobliżu popularnej „beczki”. Liczba miejsc na trybunach jest ograniczona!

Osoby, które wybiorą miejsca siedzące na trybunie VIP, będą miały zapewnione dodatkowe atrakcje. Trasa dojazdowa do startu przebiegać będzie pod trybuną, a start do OS Karowa zlokalizowany będzie bezpośrednio przed tą trybuną. Wszyscy goście trybuny będą mieli możliwość wstępu do dużego, ogrzewanego namiotu z cateringiem, gdzie na ekranach będzie można oglądać relację na żywo z trasy OS Karowa.

Trybuna żółta stanie tuż obok trybuny VIP i również jest trybuną siedzącą. Stąd kibice także będą mieć doskonałą widoczność na cały odcinek Karowa. Z każdej trybuny widoczny będzie telebim, na którym transmitowany będzie przejazd całego odcinka. Miejsca na trybunach siedzących są numerowane i zestaw składa się w tym roku ze specjalnego identyfikatora, na którym naniesiony jest numer miejsca na trybunie, smyczy, nalepki pamiątkowej oraz mapy rajdu.

Trybuna Zielona zlokalizowana jest z kolei w parku naprzeciwko trybuny VIP i jest trybuną stojącą bez rezerwacji miejsc.

W sprzedaży są także bilety nalepki parkingowe (parking gold na poranne odcinki oraz specjalna nalepka na parking przy OS Karowa na finałowe Kryterium Asów).

Sklep internetowy Rajdu Barbórka jak co roku oferuje bogaty wybór gadżetów pamiątkowych z imprezy. Kibice mają do wyboru kilkanaście rodzajów zimowych nakryć głowy, wszystkie z logo Rajdu Barbórka. Nie może zabraknąć pamiątkowych nalepek z rajdu, które dostępne są w dwóch wielkościach.

Bilety na trybuny oraz karnety kibica są już dostępne w sprzedaży na stronach internetowych gadzetyrajdowe.pl oraz Topracingshop.pl, natomiast ich wysyłka oraz odbiory osobiste zakupionych biletów nastąpi od 27 listopada 2017.

Dla kibiców z zagranicy przygotowano dystrybucję na cały świat za pośrednictwem sklepów topracingshop.com i rallymerchandise.eu (język angielski), topracingshop.de (język niemiecki) oraz motorsportshop.ru (język rosyjski).

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze