motocaina.pl logo

Race To Home Prolog - pierwszy rajd dla motocyklistów dookoła Polski

15 grudnia 2017
Race To Home Prolog to rajd dla motocyklistów, zapowiadający główne wydarzenie - rajd Race To Home 2018 Edition. Organizatorzy chcą pokazać, że to rajd dla wszystkich: bez ograniczeń i podziałów. To okazja na fajną przygodę i podróż życia.

RTH Prolog to rajd dla motocyklistów, który będzie miał swój przebieg dookoła Polski. Taką trasę organizatorzy planują przebyć wspólnie z uczestnikami w mniej niż 40 godzin - bez snu i odpoczynku. Jedyne planowane przystanki to tankowanie i punkty kontroli w wyznaczonych miastach.

- To będzie niesamowita okazja poznać fantastycznych ludzi, wymienić doświadczenia, przeżyć wspólnie dobrą motocyklową przygodę, oraz tworzyć jej motocyklową historię. Nie ma znaczenia, gdzie i kiedy dołączycie do rajdu, na którym etapie i jaki dystans będziecie chcieli przemierzyć. Nie ma żadnych restrykcji pojemnościowych oraz podziału na klasę motocykli, dla nas liczy się pasja i miłość do motocykli. Chcecie być częścią rajdu, to dołączcie w odpowiednim dla Was momencie, a tych, którzy odważą się przejechać całą trasę, organizator zaprasza do oficjalnego zgłoszenia się: racetohomevent@gmail.com - pisze na swoim fanpage'u organizator.

Race To Home Prolog ma też promować Female Edition, dlatego organizator zaprasza także motocyklistki - to oczywiste, skoro nawiązuje do misji "bez podziałów". Cieszymy się z takiej inicjatywy i w pełni ją popieramy, bo motocaina.pl również propaguje równość i dąży do integracji przeróżnych środowisk związanych z motoryzacją. Karol Podwojski, odpowiedzialny za to unikatowe w Polsce przedsięwzięcie, podkreśla: "postaramy się wesprzeć motocyklistki najlepiej jak tylko bedziemy potrafili".

Do pokonania są piękne tereny naszego kraju, w ciekawym towarzystwie. To także okazja do poznania lokalnych tras motocyklowych. Tym, którzy chcą spróbować swoich sił i poczuć zew przygody polecamy fanpage wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/813894638792130/

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
Podobne artykuły

Motocaina na Youtube

Najnowsze artykuły

Motocaina na Instagramie

Gorące dyskusje