Race To Home Prolog - pierwszy rajd dla motocyklistów dookoła Polski

Race To Home Prolog - pierwszy rajd dla motocyklistów dookoła Polski
Race To Home Prolog to rajd dla motocyklistów, zapowiadający główne wydarzenie - rajd Race To Home 2018 Edition. Organizatorzy chcą pokazać, że to rajd dla wszystkich: bez ograniczeń i podziałów. To okazja na fajną przygodę i podróż życia.

RTH Prolog to rajd dla motocyklistów, który będzie miał swój przebieg dookoła Polski. Taką trasę organizatorzy planują przebyć wspólnie z uczestnikami w mniej niż 40 godzin - bez snu i odpoczynku. Jedyne planowane przystanki to tankowanie i punkty kontroli w wyznaczonych miastach.

- To będzie niesamowita okazja poznać fantastycznych ludzi, wymienić doświadczenia, przeżyć wspólnie dobrą motocyklową przygodę, oraz tworzyć jej motocyklową historię. Nie ma znaczenia, gdzie i kiedy dołączycie do rajdu, na którym etapie i jaki dystans będziecie chcieli przemierzyć. Nie ma żadnych restrykcji pojemnościowych oraz podziału na klasę motocykli, dla nas liczy się pasja i miłość do motocykli. Chcecie być częścią rajdu, to dołączcie w odpowiednim dla Was momencie, a tych, którzy odważą się przejechać całą trasę, organizator zaprasza do oficjalnego zgłoszenia się: racetohomevent@gmail.com - pisze na swoim fanpage'u organizator.

Race To Home Prolog ma też promować Female Edition, dlatego organizator zaprasza także motocyklistki - to oczywiste, skoro nawiązuje do misji "bez podziałów". Cieszymy się z takiej inicjatywy i w pełni ją popieramy, bo motocaina.pl również propaguje równość i dąży do integracji przeróżnych środowisk związanych z motoryzacją. Karol Podwojski, odpowiedzialny za to unikatowe w Polsce przedsięwzięcie, podkreśla: "postaramy się wesprzeć motocyklistki najlepiej jak tylko bedziemy potrafili".

Do pokonania są piękne tereny naszego kraju, w ciekawym towarzystwie. To także okazja do poznania lokalnych tras motocyklowych. Tym, którzy chcą spróbować swoich sił i poczuć zew przygody polecamy fanpage wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/813894638792130/

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.