Puchar Pań by Livingroom podczas Szkoły Jazdy Porsche

W minioną sobotę odbyła się ostatnia w tym sezonie  Szkoła Jazdy Porsche Club Poland. Miłośnicy marki mieli okazję zobaczyć zmagania załóg na lotnisku w Kamieniu Śląskim, później samochody podziwiały setki osób na starym rynku w Opolu. Podczas imprezy Puchar Pań by Livingroom zdobyła Agnieszka Modzelewska.

Zwyciężczyni pucharu pań.
fot. Livingroom

Szkoła Jazdy Porsche jest zlotem właścicieli samochodów Porsche zrzeszonych w Porsche Club Poland oraz międzynarodowym spotkaniem fanów tej marki. Impreza rozpoczęła się na lotnisku w Kamieniu Śląskim, gdzie zjechało się ponad 50 samochodów. Na Opolszczyźnie znalazły się najnowsze ,,maszyny” warte ponad pół miliona złotych, jak i te zabytkowe, np. z lat 70. Najmocniejszym autem podczas wydarzenia było Porsche 997 GT2, z silnikiem o mocy 700 KM. Spotkanie zainaugurowano próbami sprawnościowymi oraz szybkimi przejazdami. Specjalnym gościem imprezy był dwukrotny zwycięzca ostatnich wyścigów Porsche Super Cup, Kuba Giermaziak, który przyjął zaproszenie Carrera Cars Team. 

Podczas zlotu odbyły się 3 ciekawe konkurencje. Pierwszą z nich były nietypowe zawody o Puchar Pań by Livingroom, które wygrała Agnieszka Modzelewska. Zwyciężczyni rocznej klasyfikacji otrzymała nowoczesny, designerski fotel Alien marki Livingroom by Mebelplast oraz przejazd niespodziankę. Kolejną konkurencją było precyzyjne przepychanie ,,super bryki”, zwycięzca konkurencji podziwiał samochody Porsche z lotu ptaka. Na koniec, na uczestników czekał slalom gigant ,,pojazdem specjalistycznym”. Po zakończonych zmaganiach na torze, auta zawitały na opolskim rynku.
 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze