Puchar Kobiet Motocaina.pl już w sobotę! Lista Zgłoszeniowa.

22 października 2010
Przyjdź w sobotę, 23 października na lotnisko Bemowo kibicować 48 paniom, które wystartują w Pucharze Kobiet Motocaina.pl! Wydarzenie uświetnią pokazy kobiecego stuntu motocyklowego i driftingu. Oto lista zgłoszeniowa.
rys. Motocaina

23 października, kobiecy portal motoryzacyjny Motocaina.pl wspólnie z Fiat Auto Poland i Automobilklubem Polski organizuje samochodowe zawody dla pań - amatorek, w których najcenniejszą nagrodą będzie honorowy przejazd kultowym odcinkiem specjalnym na ul. Karowej w Warszawie, podczas grudniowego Rajdu Barbórka!

Lista zgłoszeniowa zawodniczek znajduje się w materiałach dodatkowych do pobrania pod tekstem.

Aby zgłosić się do udziału w Pucharze Kobiet Motocaina.pl należało jedynie uzupełnić formularz, posiadać prawo jazdy i sprawny technicznie samochód, w którym jest opłacone OC i NW. Tylko tyle, aby wystartować w pierwszych zmaganiach samochodowych dla kobiet! Na liście startowej jest 30 załóg w 29 samochodach, w sumie udział w zawodach weźmie 48 zawodniczek!

Zmagania odbędą się na terenie Automobilklubu Polski przy ul. Powstańców Śląskich 127 (płyta lotniska Bemowo, wjazd od ul. Piastów Śląskich) oraz w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

Jedna próba (Bemowo) - nie wliczana do klasyfikacji generalnej - odbędzie się Fiatem 500 Abarth. Każda z uczestniczek pojedzie tym samochodem wyznaczoną trasą (wcześniej idealny tor jazdy pokaże instruktor ze Szkoły Jazdy Abarth). Do wygrania w tej konkurencji jest tydzień z Fiatem 500 by Diesel (specjalna wersja sygnowana logo marki odzieżowej).

W Pucharze Kobiet Motocaina.pl udział wezmą aktorki: Magdalena Wójcik, Urszula Dębska i Agata Stawarz.

Magdalena Wilk - kierowca wyścigowy i pilotka rajdowa - wskaże chętnym paniom właściwy tor jazdy, odpowiedni sposób pokonania próby, wyjaśni, doradzi, podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Każda z kierujących uczestniczek - niezależnie od wygranej - otrzyma ekskluzywny upominek od motocaina.pl - jedwabną apaszkę malowaną ręcznie w szachownicę wyścigową, przydatny kosmetyk od Avon, ozdobę od Avon i paczuszkę pysznych krówek z Milanówka (firma Pomorski). Wszystkie Panie będą mieć okazję do sesji zdjęciowej z profesjonalną fotograf.

„Wisienki na torcie"
Podczas Pucharu Kobiet Motocaina.pl swoje umiejętności akrobatycznej jazdy na motocyklu zaprezentują dwie najlepsze polskie stunterki: Ewa Pieniakowska i Monika Koch, a także jedyna startująca obecnie w zawodach driftingowych kobieta - Karolina Pilarczyk, w swoim BMW E36 z monstrualnym silnikiem od Corvetty.

Ponadto 3 miejsca w poszczególnych klasach otrzymają m.in. nagrody od sponsorów - pielęgnacyjne zestawy kosmetyczne Avon, vouchery na tor gokartowy N-gine Grand Prix, prezenty z firmy gadzetyrajdowe.pl i zestawy narzędziowe od „Stop Pijanym Kierowcom" www.dzyr.pl 

Harmonogram zawodów Puchar Kobiet Motocaina.pl. 23 października 2010 r.:

9.45 odprawa, Bemowo
10.00 start pierwszej załogi Bemowo I,
10.15 start pierwszej załogi Bemowo II,
10.15-11.00 sesja rozgrzewkowa
pokazy stuntu motocyklowego Ewy Pieniakowskiej i Moniki Koch
oraz driftingu Karoliny Pilarczyk
11.30 start pierwszej załogi CSP I,
12.00 start pierwszej załogi CSP II,
12.00-13.00 przerwa, Bemowo - pokazy stuntu motocyklowego Ewy Pieniakowskiej i Moniki Koch
oraz driftingu Karoliny Pilarczyk
13.00-14.00 próba na Fiacie 500 Abarth, Bemowo
14.30 start pierwszej załogi Bemowo I,
14.45  start pierwszej załogi Bemowo II,
18.30 ceremonia wyręczenia nagród, siedziba AP ul Pańska 85  III p.

Ceremonię rozdania nagród poprowadzi Mikołaj Sokół - ekspert Formuły 1, dziennikarz motoryzacyjny.

Przejazdy pokazowe Ewy Pieniakowskiej, Moniki Koch, Karoliny Pilarczyk odbędą się tylko na autodromie lotniska Bemowo - każda z pań zaprezentuje się conajmniej dwukrotnie. Sesja rozgrzewkowa odbędzie się około godziny 10.15. Najdłuższe przejazdy zawodniczki zaprezentują podczas przerwy w godzinach 12-14.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania paniom i oglądania show - wstęp bezpłatny.

Kontakt:

Katarzyna Frendl
redakcja@motocaina.pl
602 624 140 

Magdalena Wilk
wilk@motocaina.pl

502 262 964

Komentarze

Adam
25 października 2010 10:53
Impreza bardzo udana :)
Czekamy na oficjalne wyniki i zdjęcia :)