Przybij piątkę z zawodniczkami i miłośniczkami motoryzacji! Strefa Kobiet na Warsaw Motor Show

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej wyczekiwana impreza motoryzacyjna - Warsaw Motor Show! Warto zajrzeć do tegorocznej Strefy Kobiet, gdzie spotkacie, aż 14 zawodniczek i miłośniczek motoryzacji wraz z ich maszynami.

W tegorocznej Stefie Kobiet na Warsaw Motor Show nie braknie prawdziwych pasjonatek motoryzacji, będziecie mogli nie tylko z nimi przybić sobie piątkę, ale także dowiedzieć się o ich planach na kolejny sezon oraz zobaczyć ich samochody z bliska. W Strefie swoją obecność potwierdziły: 

Każda z nich jest na swój sposób wyjątkowa, kocha motoryzację i wyraża siebie, czy to w zawodach, czy to na zlotach i eventach motoryzacyjnych. Są również bardzo aktywne w social mediach. To wyjątkowa okazja, aby porozmawiać z kobietami o samochodach szczerze i z pasją. 

Każda z nich kocha w samochodach co innego. Turbosztos, Blanka, Sylwia, Kamila, Yuki, Aneta, Karolina kochają za to, że podczas driftu oddziałują na nie przeciążenia, kiedy jadą bokiem. Anna, Zuzanna, Julia za to, że mogą badać granice prędkości i swojej psychiki. Aleksandra, Marta, Małgorzata i Aleksandra kochają je dlatego, że są piękne, szybkie, wygodne i że są po prostu ich. – czytamy w opisie wydarzenia. 

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1346251495531699/

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Super impreza!

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Eksplozja piękna 🙂

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Świetnie nie mogę się doczekać

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Piekne dziewczyny

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze