\r\n\r\n
\r\n

Aktuelle Zwischeninfo: Das Ärzte-Team arbeitet bewusst langsam, um Risiken zu vermeiden. Der bisherige OP-Verlauf sei gut und ohne Komplikationen. Die heute morgen begonnene OP dauert an. pic.twitter.com/3gHSCtFe4B

\r\n— Sophia Floersch (@SophiaFloersch) 19 listopada 2018
\r\n","commentCount":0,"mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https://www.motocaina.pl"},"author":{"@type":"Person","name":"motocaina.pl"}}
Przerażający wypadek Sophii Floersch w wyścigu Formuły 3

Przerażający wypadek Sophii Floersch w wyścigu Formuły 3

19 listopada 2018
4
Wyjątkowo groźny wypadek miał miejsce podczas niedzielnego wyścigu, kiedy bolid prowadzony przez Sophię Floersch wyleciał z toru przy prędkości 270 km/h!

Do zdarzenia doszło na czwartym okrążeniu wyścigu o Grand Prix Makau.

Sophia Floersch zderzyła się z innym kierowcą, jej bolid obrócił się o 180 stopni i dosłownie wyleciał z toru, przebijając się przez ogrodzenie i uderzając w budkę fotoreporterów.

Siedemnastoletnia zawodniczka zespołu Van Amersfoort Racing może mówić o dużym szczęściu. W wyniku wypadku doznała co prawda złamania kręgosłupa, ale była przytomna, gdy karetka transportowała ją do szpitala. Zdążyła też już napisać na Twitterze, że czuje się dobrze, dziękuje za słowa wsparcia, a w poniedziałek rano czeka ją operacja.

W wypadku ucierpiał również inny kierowca – Sho Tsuboi, w którego bolid uderzyła Floersch. On także trafił do szpitala, skarżąc się na ból pleców. Ranni zostali też dwaj fotoreporterzy i pracownik toru.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!