Przenośne kino samochodowe

Kina samochodowe to już praktycznie relikt przeszłości, ale grupka zapaleńców ze Stanów Zjednoczonych postanowiła przywrócić pomysł do łask. Wszystko, czego potrzeba to samochód, projektor oraz mobilny ekran do projekcji.

Projekt nazywa się Hitch Theater i jego twórcy zbierają środki na uruchomienie biznesu na serwisie Kickstarter. Produkt będzie dostępny w trzech opcjach, w zależności od potrzeb mobilnego kinomana. W każdym pakiecie znajduje się 122-calowy ekran do projekcji, statyw oraz projektów. Całość została zaprojektowana tak, aby samochód mógł posłużyć jako nośnik obrazu. 

Na filmie promocyjnym możemy zobaczyć, że system da się bez problemu zainstalować na krypie pickupa. Potem wystarczy tylko rozsiąść się wygodnie na poduszkę i oglądać produkcje filmowe na świeżym powietrzu.

Za 330 dolarów można będzie nabyć zestaw składający się z projektora oraz ekranu. Całość będzie zasilana przy pomocy przetwornicy zamieniającej 12V na 110V lub 230V. Całość zapowiada się bardzo ciekawie. Zobaczcie, jak to działa.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze