Przejedź się skuterem motocyklem rowerem elektrycznym!

Z okazji Europejskiego Dnia Bez Samochodu, 22 września na warszawskim Powiślu odbędzie się impreza pod hasłem „Tankuj Energię”. Każdy kto tego dnia, od godziny 12.00 do późnego wieczora, pojawi się pod klubokawiarnią „Warszawa Powiśle” będzie mógł za darmo przejechać się w skuterem, rowerem lub motocyklem elektrycznym.

Wesoły plakat imprezy „Tankuj energię”
fot. organizator

Ciepła, słoneczna końcówka lata to wymarzony czas, aby doładować baterie. „Tankuj Energię”, to hasło imprezy podczas której, poza świetną muzyką i leżakami, pod klubo-kawiarnią Warszawa Powiśle, pojawią się ekologiczne skutery, motocykle i rowery napędzane energią elektryczną. Każdy zainteresowany będzie mógł spróbować swoich sił. Na większość modeli nie wymagane jest prawo jazdy, wystarczy ukończone osiemnaście lat. Organizatorem wydarzenia jest E3Scooter, polski importer pojazdów z napędem elektrycznym.

O skuterach elektrycznych pisałyśmy wcześniej tu.

Testy są darmowe, a skuterem można zgodnie z prawem poruszać się po ulicach, chodnikach i parkach, nie emitują spalin, nie wydają hałaśliwych dźwięków.

Impreza ta to dobra okazja, aby samemu przetestować jednoślady i osobiście zapytać organizatorów o ich dane techniczne pojazdów, sposoby ich ładowania czy koszty związane z zakupem i utrzymaniem skutera (które – wg organizatorów – zwracają się po czterech miesiącach). Jak mówi Luiza Witkowska z E3Scooter: „Koszt przejechania 100 kilometrów skuterem elektrycznym to niecałe 3 złote, czyli równowartość dwóch gałek lodów.”.

Skuter elektryczny w stylu vintage.
fot. E3Scooter

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze