Przedwczesna ekstaza Ricardo Russo

Jedną z najtrudniejszych rzeczy w wyścigu jest pełna koncentracja, kiedy istnieje prawdopodobieństwo, że dojedziemy do mety jako pierwsi. Jednak i to nie zawsze może zagwarantować pożądany wynik. Zobaczcie, do czego prowadzi zbyt wczesna ekscytacja.

Jeszcze nie czas, Ricardo
fot. youtube.com

O tym, czym może skutkować przedwczesny entuzjazm związany z pozycją lidera, przekonał się zawodnik Ricardo Russo, który, przekonany, że wyścig już się zakończył, rozpoczął świętowanie. Okazało się jednak, że to nie koniec, a wiwatującemu Russo pozostało jeszcze jedno okrążenie. Na filmie widać, jak Ricardo – chociaż jego rywale kontynuują przejazd – zaciska pięści, unosi je w tryumfującym geście w górę, a według relacji – zdejmuje także kask, by cieszyć się ze swoimi fanami.

Bez wątpienia, ten występ jest największym motocyklowym faux pas na przestrzeni ostatnich lat. Pojawia się tylko pytanie, gdzie Ricardo zobaczył flagę informującą o zakończeniu wyścigu?

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

nie chce was martwić ale ten „news” lekką ręką sprzed 1-2 tygodni

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

zuza ja ta na zadnym innym polskim portalu tego niusa nie widzialem zreszta ewne filmiki to sa ponadczasowe i nie wazne z jakiej dekady tygodnia czy roku – warto je przypomniec,,,

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze