Przedłużamy zgłoszenia do KONKURSU: "Wybieramy najlepsze moto-samochodowe selfie!". Do wygrania książki, powerbank i markowe gadżety!

Przedłużamy zgłoszenia do KONKURSU: "Wybieramy najlepsze moto-samochodowe selfie!". Do wygrania książki, powerbank i markowe gadżety!

25 marca 2020
Przedłużamy zgłoszenia do wiosennego konkursu, w którym możecie wygrać aż 2 zestawy nagród dla fanów motocykli i samochodów! Wystarczy wykazać się kreatywnością i pomysłem! Sprawdźcie szczegóły konkursu i zapraszamy do aktywnej zabawy!

Aby wygrać zestaw nagród wystarczy wziąć udział w naszym konkursie "Wybieramy najlepsze moto-samochodowe selfie!"! Liczymy na wasze szalone pomysły i kreatywność, bo możliwości jest mnóstwo - selfie nad morzem, w górach, z wakacji, ze zlotu motocyklowego, czy nawet przydomowego garażu! Liczy się dobra zabawa i najważniejsze, abyście pokazali nam siebie w towarzystwie swoich ukochanych maszyn!

Masz już pomysł na #motoselfie lub #carselfie? Sprawdź, co dalej?

Etap 1 

Prosimy o przesyłanie konkursowych zdjęć do 30.03.2020 r. na adres e-mail redakcja@motocaina.pl - a w treści wiadomości należy zawrzeć:
- zdjęcie konkursowe typu selfie
- swoje imię i nazwisko;
- link do swojego profilu lub nazwę użytkownika na Facebooku oraz Instagramie.

Etap 2 

Przez cały tydzień możecie wysyłać nam swoje selfie, później przez kolejny tydzień - czytelnicy portalu Motocaina wybiorą najlepsze zdjęcie poprzez głosowanie dostępne w stworzonej przez nas galerii waszych zdjęć konkursowych.

2 zdjęcia, które otrzymają najwięcej głosów w kategorii #motocykloweselfie oraz #samochodoweselfie, zostaną przez nas nagrodzone zestawem nagród. 

Ponadto, pięć najlepszych zdjęć, wybranych przez naszych czytelników pojawi się także na naszym profilu na Instagramie #motocaina - już dziś zachęcamy do obserwowania: www.instagram.com/motocaina.

Zestawy nagród, które uzyskają najwięcej głosów:

- W kategorii #motocykloweselfie:
książka Ubuntu. Motocyklowa odyseja samotnej kobiety przez Afrykę. i powerbank do telefonów oraz urządzeń audio oraz gadżety: pendrive 8 GB, bandanka BMW Motorrad

- W kategorii #samochodoweselfie:
książka Mark Webber. Moja Formuła 1.  i zestaw termosów do samochodu oraz gadżety pendrive 8 GB, czapka z daszkiem z samochodowym logo. 

Harmonogram konkursu i wysłanie nagród

  • Etap 1 18.03-30.03.2020 r. -  Przesyłanie zdjęć konkursowych na adres redakcja@motocaina.pl oraz potrzebnych danych do kontaktu. 
  • Etap 2 31.03-07.04.2020 r. -  Głosowanie czytelników na najlepsze "selfie" w naszym konkursie.
     
  • 09.04.2020 r. Oficjalne ogłoszenie Zwycięzcy konkursu "Wybieramy najlepsze motocyklowe selfie!"
  • do 15.04.2020 r. Wysłanie nagród oraz publikacja 5 zdjęć na Instagramie, które otrzymają najwięcej głosów w konkursie. 

 

PEŁNY REGULAMIN KONKURSU

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!