Propozycje motocykli Hondy w klasie 500

30 października 2012
Zapewne wielu młodych adeptów, którzy uprawnienia do jazdy motocyklem nabędą w przyszłym roku, zastanawia się, wśród jakich modeli motocykli będą mogli wybierać. Ostatnio, maszyny Hondy przyłapano podczas nagrywania kampanii reklamowej. Wydaje się, że nowa seria 500 może Was zainteresować.

Zdjęcia, które opublikowano na jednym z włoskich portali motoryzacyjnych ukazują trzy nowe modele Hondy: stylizowany na sportbike model CBR 500, naked CB500R, a także turystyczny CB500X.

Pogłoski mówią, że wszystkie motocykle będą miały tę samą pojemność silnika - 470 ccm, zaś moc nie większą niż 47 KM, by dostosować motocykle do nowych norm, które od przyszłego roku będą obowiązywać w wielu krajach na świecie.

fot. materiały prasowe

Choć realnie CBR500 wydaje się mieć więcej wspólnego z CBR250, to stylistycznie ten motocykl przypomina design starszego brata o pojemności 1000ccm, natomiast projekt turystycznego CB500X został oparty na modelu Crosstourer i NC700X.

fot. materiały prasowe

Seria 500 będzie produkowana w Tajlandii, jednak wciąż nie wiemy, które z tych modeli trafią na rynek europejski. Wszystkie jednak zadebiutują podczas targów EICMA w Mediolanie 13. listopada. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!