Promocje w serwisie motocyklowym

Lada dzień śnieg stopnieje, słońce wysuszy asfalt, a motocyklistki  znów będą cieszyć się jazdą. Zatem czas zrzucić z motocykli kapoki i przygotować je na ten radosny dzień. Pomoże wam w tym serwis motocyklowy Crank, który przygotował dla was przedsezonowe promocje. 

 

Codziennie mijamy w garażu przykryte pokrowcami maszyny i spoglądamy na nie przypominając sobie, jak cudownie jeździło się wiosną, latem, jesienią. Pocieszamy się jedną myślą – ta przeklęta zima nie może trwać wiecznie! Jak nadejdzie sezon, warto wyjechać na drogi w pełni sprawną maszyną, dlatego zachęcamy do skorzystania z promocji warszawskiego serwisu Crank.

Każdy jego klient otrzyma 30% rabatu na koszty robocizny, bez względu na rodzaj wykonywanych czynności serwisowych, czy napraw. Do wymiany opon w motocyklu Crank wykona bezpłatnie wyważanie kół, a dodatkowo, dla osób zamieszkałych na terenie Warszawy, oferuje transport motocykla z domu do serwisu i z powrotem za 100 zł. Najszybsi otrzymają specjalne upominki. Promocja potrwa do 31 marca.

 

Serwis motocyklowy Crank umożliwia przeglądy, naprawy bieżące, kapitalne i powypadkowe, spawanie plastików, prostowanie lag i półek, projekty indywidualne, budowanie motocykli od podstaw, przygotowanie motocykli do sportu (wyścigi szosowe, offroad, supermoto) oraz stuntu.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 515 – 444 – 550 lub serwis@crank.pl.
Serwis motocyklowy CRANK, ul. Racjonalizacji 7 (róg ul. Woronicza) Warszawa 02-673, 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze