Project Cars 2 – oficjalny trailer, wyjątkowa grafika

Project Cars 2 – oficjalny trailer, wyjątkowa grafika

09 lutego 2017
1
Miłośnicy gier samochodowych mogą już odliczać czas do premiery Project Cars 2, a tymczasem w sieci pojawił się oficjalny trailer. Druga odsłona gry wyścigowej oddaje do dyspozycji gracza ponad 170 samochodów oraz 60 torów.
Loading module...

Project Cars 2 będzie dostępne na konsolę Playstation 4, Xbox One oraz komputer PC. Druga część oferuje jeszcze lepszą grafikę oraz nowe efekty pogodowe, takie jak padający deszcz lub śnieg.

W sieci pojawił się klip, który prezentuje możliwości gry. Zobaczymy na nim kilka supersamochodów takich jak Aston Martin Vulcan, Mercedes AMG GT, Honda NSX, Nissan GT-R czy Chevrolet Corvette. Auta możemy zobaczyć w akcji na torze wyścigowym i w mieście.

Twórca gry, Slightlky Mad Studios, obiecuje ponad 170 samochodów oraz 60 torów wyścigowych. Gracze będą mogli się zmierzyć na lodzie, szutrach, śniegu oraz w błocie. Nie zabraknie możliwości rywalizacji w trybie online. Programiści dopracowali fizykę oraz realizm, zatem możemy się spodziewać prawdziwego symulatora.

Gra oferuje przepiękne widoki w rozdzielczości 4K, ale nie znamy jeszcze wymogów technicznych w przypadku wersji PC. Tytuł pojawi się na półkach sklepowych jeszcze w tym roku, który zapowiada się gorąco dla wszystkich maniaków gier samochodowych. W drodze jest Dirt 4, Forza Motorsport 7 oraz Gran Turismo Sport. 

Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!