„Profesjonalni kierowcy” wracają do gry – ruszają bezpłatne szkolenia dla kierowców zawodowych

Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią wirusa SARS-CoV-2 rusza pierwsze w tym roku praktyczne, bezpłatne szkolenie kierowców zawodowych w ramach akcji społecznej "Profesjonalni kierowcy".

Szkolenie pod okiem doświadczonych instruktorów z Volvo Trucks odbędzie się 3 września 2020 r. na Torze Jastrząb. Organizatorzy zapraszają kierowców zawodowych, którzy mają kategorię prawa jazdy C+E, ale nie pracują w branży transportowej.

W tym samym dniu odbędzie się również konferencja prasowa inaugurująca oficjalnie V edycję akcji „Profesjonalni kierowcy” i debata merytoryczna na temat przyszłości zawodu kierowcy, w której wezmą udział partnerzy akcji: Volvo Trucks, Continental Opony Polska, Volvo Financial Services, ERGO Hestia, Grupa MAK, PKO Leasing, MJM Brokers oraz zaproszeni goście. 

Na szkolenie można zapisywać się za pośrednictwem formularza umieszczonego na: www.profesjonalnikierowcy.pl. O kwalifikacji na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. 

Wydarzenie można śledzić na FB (https://www.facebook.com/ProfesjonalniKierowcy2017/)  oraz na LinkedIn (akcja „Profesjonalni kierowcy” i Instagramie (Profesjonalni kierowcy).

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze