Produkty dla dzieci z kolekcji MINI Lifestyle

Każdego roku Wielkanoc jest dla małych i dużych odkrywców okazją do poszukiwania ukrytych skarbów. Dzięki inspirującym i ciekawie zaprojektowanym produktom dla dzieci z kolekcji MINI Lifestyle każdy dzień może być pełen wrażeń - w domu i w drodze.

Każdy dzień to nowe przygody. W odkryciach i wynalazkach pomagają na przykład dwa zestawy MINI Kids Craft Set Animals i MINI Kids Craft Set Automotive. Dzięki nim z domowych opakowań, takich jak rolki tekturowe czy kartony po butach, można bardzo łatwo tworzyć własne światy zabawek. W ten sposób zestawy nie tylko bawią i sprzyjają kreatywności, ale uczą też odpowiedzialnego obchodzenia się z surowcami naturalnymi. Dla tych, którzy zamiast majsterkować wolą malować, jest zestaw MINI Colouring Car Set obejmujący blok rysunkowy z papieru z certyfikatem FSC oraz kredki „Stabilo Woody 3 in 1” – zestaw pozwala projektować i budować własne MINI.

Idealną zabawką dla małych odkrywców jest wykonany z bawełny i wypchany miękkim materiałem samochodzik Knitted Car. Zestaw Iron On Patch Set obejmujący pięć różnych motywów ze zwierzętami do naprasowania może być indywidualną ozdobą każdej koszulki. Można w ten sposób również łatać spodnie. Modele Cooper S Pull Back w skali 1:36 z napędem sprężynowym czekają na start na torze wyścigowym, a oferowane są w trzech kolorach. Dla dzieci, które skończyły trzy lata i chcą zasiąść za kółkiem, okazją do jazdy może być JCW Go-Kart oferujący typową dla gokartową jazdę i klimat wyścigów – dzięki czerwieni i czerni John Cooper Works. Miękka poduszka World Cushion pozwala na doskonały relaks po przygodach całego dnia.

Zestaw Baby Gift Set obejmujący wygodne śpioszki i pasującą do nich czapkę to styl MINI już u najmłodszych. Kolory lemon i aqua kontrastujące ze śnieżną bielą prezentują się równie uroczo, co wystrojony w nie bobas. Równie kolorowa jest koszulka T-Shirt Kids Dip-Dye obowiązkowa odzież dla małych trendsetterów.

MINI Balance Bike pozwala odkrywać świat dzieciom od trzeciego roku życia lub o wzroście od 90 cm. Sprytnie pomyślany rowerek biegowy z niską ramą, platformą, regulowanym siodełkiem i regulowaną kierownicą z bezpiecznymi uchwytami gwarantuje komfortową i bezpieczną jazdę. Solidna rama stalowa w kolorze aqua, czarna kierownica ze znaczkiem MINI, białe logo ze skrzydełkami na poduszce kierownicy i białe felgi podkreślają unikalną stylistykę.

Dla młodszych odkrywców doskonałą okazją do wycieczek jest rowerek Tricycle. Jest przeznaczony jest dla dzieci od 18 miesiąca życia lub o wzroście od 80 cm, ma ciche kółka z białymi felgami, ergonomiczne siodełko i kierownicę z bezpiecznymi uchwytami. Trójkołowy rowerek jest więc równie stylową, co bezpieczną zabawką do użytku w domu i na dworze.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze