Produkty dla dzieci z kolekcji MINI Lifestyle

Produkty dla dzieci z kolekcji MINI Lifestyle
Każdego roku Wielkanoc jest dla małych i dużych odkrywców okazją do poszukiwania ukrytych skarbów. Dzięki inspirującym i ciekawie zaprojektowanym produktom dla dzieci z kolekcji MINI Lifestyle każdy dzień może być pełen wrażeń - w domu i w drodze.

Każdy dzień to nowe przygody. W odkryciach i wynalazkach pomagają na przykład dwa zestawy MINI Kids Craft Set Animals i MINI Kids Craft Set Automotive. Dzięki nim z domowych opakowań, takich jak rolki tekturowe czy kartony po butach, można bardzo łatwo tworzyć własne światy zabawek. W ten sposób zestawy nie tylko bawią i sprzyjają kreatywności, ale uczą też odpowiedzialnego obchodzenia się z surowcami naturalnymi. Dla tych, którzy zamiast majsterkować wolą malować, jest zestaw MINI Colouring Car Set obejmujący blok rysunkowy z papieru z certyfikatem FSC oraz kredki „Stabilo Woody 3 in 1” - zestaw pozwala projektować i budować własne MINI.

Idealną zabawką dla małych odkrywców jest wykonany z bawełny i wypchany miękkim materiałem samochodzik Knitted Car. Zestaw Iron On Patch Set obejmujący pięć różnych motywów ze zwierzętami do naprasowania może być indywidualną ozdobą każdej koszulki. Można w ten sposób również łatać spodnie. Modele Cooper S Pull Back w skali 1:36 z napędem sprężynowym czekają na start na torze wyścigowym, a oferowane są w trzech kolorach. Dla dzieci, które skończyły trzy lata i chcą zasiąść za kółkiem, okazją do jazdy może być JCW Go-Kart oferujący typową dla gokartową jazdę i klimat wyścigów - dzięki czerwieni i czerni John Cooper Works. Miękka poduszka World Cushion pozwala na doskonały relaks po przygodach całego dnia.

Zestaw Baby Gift Set obejmujący wygodne śpioszki i pasującą do nich czapkę to styl MINI już u najmłodszych. Kolory lemon i aqua kontrastujące ze śnieżną bielą prezentują się równie uroczo, co wystrojony w nie bobas. Równie kolorowa jest koszulka T-Shirt Kids Dip-Dye obowiązkowa odzież dla małych trendsetterów.

Kolekcja produktów dla dzieci MINI Lifestyle

Pełny ekran
Kolekcja produktów dla dzieci MINI Lifestyle

fot. MINI

Kolekcja produktów dla dzieci MINI Lifestyle
Kolekcja produktów dla dzieci MINI Lifestyle
Kolekcja produktów dla dzieci MINI Lifestyle
Kolekcja produktów dla dzieci MINI Lifestyle
Kolekcja produktów dla dzieci MINI Lifestyle

MINI Balance Bike pozwala odkrywać świat dzieciom od trzeciego roku życia lub o wzroście od 90 cm. Sprytnie pomyślany rowerek biegowy z niską ramą, platformą, regulowanym siodełkiem i regulowaną kierownicą z bezpiecznymi uchwytami gwarantuje komfortową i bezpieczną jazdę. Solidna rama stalowa w kolorze aqua, czarna kierownica ze znaczkiem MINI, białe logo ze skrzydełkami na poduszce kierownicy i białe felgi podkreślają unikalną stylistykę.

Dla młodszych odkrywców doskonałą okazją do wycieczek jest rowerek Tricycle. Jest przeznaczony jest dla dzieci od 18 miesiąca życia lub o wzroście od 80 cm, ma ciche kółka z białymi felgami, ergonomiczne siodełko i kierownicę z bezpiecznymi uchwytami. Trójkołowy rowerek jest więc równie stylową, co bezpieczną zabawką do użytku w domu i na dworze.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.