Problem z parkowaniem i nietypowe rozwiązanie

W sieci krąży całe mnóstwo filmików pokazujące problemy z parkowaniem w miejscach, w których, zdawałoby się, żadnego problemu być nie było. Podobna jest ta sytuacja, ale zaskakuje jej rozwiązanie.

Zwykle problemy podczas parkowania pojawiają się przy wykonywaniu tak zwanej koperty, czyli parkowania równoległego. Jak trudne może być jednak zaparkowanie prostopadłe na parkingu gdzie jest sporo miejsca, zarówno na manewrowanie, jak i na zatrzymanie samochodu? Okazuje się, że całkiem trudne.

Pewna właścicielka Volkswagena Polo podeszła do sprawy prawidłowo – postanowiła zaparkować tyłem, a żeby sobie ów manewr ułatwić, chciała to zrobić z jedną poprawką. W tej sytuacji nie było to konieczne, ale ułatwiało wygodne ustawienie samochodu i wycofanie na wprost w miejsce parkingowe.

Wszystko szło dobrze, do momentu kiedy okazało się, że panią tą coś bardzo „przyciąga” z jej lewej strony. W efekcie, pomimo prób poprawienia ustawienia, „przytuliła się” do zaparkowanego obok Citroena C4 Cactusa, najprawdopodobniej jednak go nie uszkadzając. Następnie, najwyraźniej nie widząc innego wyjścia, wysiadła z auta od strony pasażera. Cóż, można i tak.

https://www.youtube.com/watch?v=IK0bt1EEN_w

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze