Prezenty i promocje Yamaha na święta

Święta za pasem, a Ty nie masz prezentów? Przyjrzyj się ofercie Yamahy: ojcu kup ciepłą bluzę z nowej kolekcji Paddock Blue, siostrze zegarek, a dzieciakom pluszowe misie i szkolne plecaki. Sama możesz zażyczyć sobie np. skórzaną kurtkę na kolejny sezon motocyklowy. Zerknij też na obniżki cen jednośladów.

Japońska marka zachęca do kupna motocyklowych upominków, wybranych z oferty akcesoriów Yamaha. Dla każdego można znaleźć coś odpowiedniego, niezależnie od wieku. Produkty obejrzysz tu.

Do wyboru, do koloru…
fot. Yamaha

fot. Yamaha

Jeśli już zrobisz prezenty dla innych, pomyśl o sobie: odzież tekstylna, paski, rękawice albo torba racingowa – przyda się już na lutowy wypad na narty. Można zrobić listę i wyręczyć rodzinie razem z adresem salonu. Kto wie, może teściowi wpadnie w oko Fazer albo Grizzly 350 i wreszcie będziesz miała o czym rozmawiać przy świątecznym stole?

Marzysz o własnym Nakedzie? Teraz za XJ6 zapłacisz o 2200 zł mniej niż w sezonie. Chciałabyś mieć błyszczący XVS950A? W grudniu najnowszego Midnight Stara kupisz o 3400 zł taniej. Ceny modeli 2009 są ważne do wyczerpania zapasów.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze