Prezent dla taty: co kupić na urodziny i inne okazje?

Wybierając prezent dla taty, warto zastanowić się przede wszystkim nad jego marzeniami, skrytymi pragnieniami i potrzebami. Wielu ojców ucieszy się z takich podarunków jak wizyta na strzelnicy, jazda luksusowym, sportowym samochodem oraz spotkanie we włoskiej restauracji lub degustacja whisky.

Ekstremalne pomysły na prezent dla taty

Wielu mężczyzn marzy spełnieniu swoich marzeń z czasów młodości lub po prostu o niezapomnianych przeżyciach. Właśnie dlatego warto podarować swojemu tacie coś wspaniałego, trochę ekstremalnego, ale i pobudzającego. Prezent dla taty nie musi być wcale nudny, ponieważ można zdecydować się na zakup vouchera na skok ze spadochronem, zapoznawczy kurs strzelania lub jazdę gokartem. Każdy z tych podarunków może sprawić, że u ojca pojawią się pozytywne emocje takie jak radość i szczęście. Takie vouchery dostarczają naprawdę pożarnej dawki adrenaliny i sprawiają, że wspomnienie pozostanie niezapomniane. 

Jazda sportowym autem – niespełnione marzenie wielu ojców

Mężczyźni uwielbiają sportowe przeżycia i samochody. Oczywiście nie wszyscy, jednak naprawdę spora ich część. Ojcowie, którzy z zaciekawieniem oglądają wyścigi Formuły 1, a także cieszą się na widok sportowego auta na ulicy, na pewno będą zadowoleni z vouchera na jazdę sportowym, luksusowym samochodem. Można zdecydować się między innymi na Lamborghini Gallardo lub Ferrari F430. Pierwszy z wymienionych samochodów osiąga prędkość maksymalną 315 kilometrów na godzinę i przyspiesza do 100 km/h w trochę ponad 3 sekundy. Dla panów, którzy wolą inny typ auta, można wybrać Aston MArtin Vintage lub Teslę. Taki prezent jest doskonały dla fanów motoryzacji, a także tych ojców, którzy zawsze marzyli o tym, aby móc użytkować sportowy wóz. Warto dodać, że częścią prezentu jest instruktaż i zapoznanie się z samochodem, a następnie jazda pod okiem doświadczonego kierowcy rajdowego. Dla taty można także wybrać voucher na tory wyścigowe bądź kartingowe.

Wizyta w restauracji, degustacja alkoholu – w sam raz dla taty

Nie wszyscy ojcowie marzą o ekstremalnych przeżyciach lub jeździe sportowym samochodem. Specjalnie dla takich panów przygotowano nieco spokojniejsze, ale równie miłe, atrakcje. Świetnym przykładem może być wizyta we włoskiej restauracji. W ten sposób tata może spędzić czas z rodziną i skosztować pysznych smakołyków. Tradycyjnie włoski posiłek składa się z antipasti (przystawki), primo piatto (pierwszego dania, czyli zupy lub pasty), secondo piatto (drugie danie, na przykład mięso lub ryba) oraz deseru (pysznej panny cotty lub tiramisu). Włoskie restauracje serwują naprawdę różnorodne dania, dlatego warto zdecydować się na taki prezent, zwłaszcza dla fanów takich smakołyków. Innym rozwiązaniem jest voucher na degustację whisky lub piwa. Taki prezent świetnie sprawdzi się dla taty, który lubi próbować nowych alkoholi, a także chce czegoś dowiedzieć się na temat historii danych trunków i sposobu ich powstawania. Jeszcze innym świetnym podarunkiem jest zaproszenie ojca na kurs robienia sushi. Szef kuchni pokaże w jaki sposób filetować ryby, skręcać maki i nigiri, a także opowie co nieco o historii tej japońskiej potrawy. 

Prezent dla taty powinien być wyjątkowy i wyszukany, a także dopasowany do jego marzeń i potrzeb. 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Mój tato jest domatorem i takie ekstremalne prezenty by mu się nie spodobały. Dlatego na urodziny dostał od mnie Roombę. Robot się u niego sprawdza także widać trafiłam z prezentem 🙂

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Ja dla swojego taty na urodziny zrobiłam prezent diy. kupiłam skrzynkę, pomalowałam ją, ozdobiłam a do środka włożyłam kilkanaście butelek jego ulubionej perły w kilu rodzajach. Tata był bardzo zadowolny!

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Jazda szybkim samochodem już była grana na prezent dla ojca, teraz wymyśliliśmy lot w leszczyńskim aerotunelu. Co rok z rodzeństwem główkujemy nad prezentem dla taty, z takich materialnych rzeczy to on wszystko ma dlatego fundujemy mu wspomnienia i adrenalinę.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze