Premiery nowych motocykli Hondy w Warszawie i w Poznaniu

22 marca, w Warszawie, Honda zaprasza na wystawę motocyklowych nowości 2014. Niespełna tydzień później, wszystkie nowe modele zobaczyć będzie można na stoisku dealera Honda Karlik podczas motocyklowych targów w Poznaniu.

W pierwszą wiosenną sobotę tego roku, w Centrum Sztuki Fortu Sokolnickiego na wszystkich zwiedzających czekać będzie 11 najnowszych motocykli, w tym aż 9 po raz pierwszy pokazywanych w Polsce.

Specjalnie dla wielbicieli turystyki motocyklowej zaprezentowane zostanie trio o niebanalnym cruiserowym charakterze Honda CTX1300 oraz Honda CTX700 i Honda CTX700N.

Atrakcją wystawy będzie również pokaz legendarnego super sporta – Hondy CBR1000RR Fireblade SP, który dopuszczony został do poruszania się po drogach publicznych, a stworzony z myślą o torze.

Kolejne debiuty to Honda CBR650F oraz Honda CB650F – atrakcyjna para maszyn klasy średniej, z nowymi 4-cylindrowymi silnikami.

Premiery nowych motocykli Hondy w Warszawie i w Poznaniu
fot. Honda

Podczas warszawskiej wystawy po raz pierwszy zaprezentowany zostanie również klasyczny Honda CB1100 EX, który dla silniejszego nawiązania do modeli z lat 60-tych i 70-tych otrzymał m.in. szprychowe felgi oraz podwójne tłumiki. Następna premiera tej wystawy to komfortowy model z segmentu adventure –  Honda VFR1200X Crosstourer, który w 2014 roku zyskał kolejne najnowsze rozwiązania techniczne, w tym 3-stopniowy system kontroli trakcji.

Na wystawie po raz pierwszy w nowej odsłonie zobaczymy także trio zaprezentowane w 2011 roku, a znane jako Nowy Koncept (New Concept), w skład którego wchodzą: Honda Integra, Honda NC750X i Honda NC750S. Te nowości w sezonie 2014 Honda wzbogaciła o dodatkowe centymetry sześcienne pojemności silnika oraz rozwiązania, które poprawiają maksymalną moc i moment obrotowy, a także zmniejszają zużycie paliwa.

Wstęp na warszawską wystawę jest bezpłatny i wyłącznie na podstawie zaproszenia, które otrzymać można u Autoryzowanych Dealerów motocykli Honda. Liczba zaproszeń jest ograniczona.

W dniach 27-30 marca 2014 Honda zaprasza też na stoisko autoryzowanego dealera Honda Karlik podczas motocyklowych targów w Poznaniu. Niewątpliwą atrakcją tych targów będzie polska premiera Hondy Gold Wing F6C (Custom) z niesamowitym, 6-cylindrowym silnikiem typu bokser i solidnym podwoziem oraz Hondy VFR800F.

Nowa Honda VFR800F Sports Tourer otrzymała zupełnie nowy wygląd i wiele ulepszeń, w tym ABS, podgrzewane manetki, regulowane siedzenie, reflektor LED i samo-wyłączające się kierunkowskazy.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze