Premiera filmu „Pasja na 2 kołach” (video)

10 kwietnia we wrocławskim Browarze Prost odbyła się uroczysta premiera filmu dokumentalnego o motocyklistach "Pasja na 2kołach". Można go już obejrzeć w serwisie youtube.

Na pomysł stworzenia filmu o motocyklowej pasji Krzysiek Wróblewski (www.sparrowfilm.pl) wpadł zimą i tak opisuje swój projekt:

– Jakiś czas temu postanowiliśmy, zrobić krótki dokument o motocyklistach. Bez budżetu, bez profesjonalnej ekipy, tylko z ochotników, którzy sami się zgłosili do udziału. W ten sposób powstał zarysy dokumentu, który dziś oddaję do Waszej dyspozycji. Mam nadzieję, że tych z Was, którzy jeżdżą utwierdzi on w przekonaniu, że nie jesteście sami w swojej pasji, a tym, którzy nie jeżdżą pokaże, czemu ludzie wsiadają na motocykle. Pasja na 2kołach to film o motocyklistach i motocyklistkach. O ludziach, którzy kochają jazdę na dwóch kółkach, w terenie, po asfalcie i na torze. O tym jak wszyscy jesteśmy różni, a jednocześnie łączy nas ta sama zajawka.

Podczas premierowego pokazu sala wypełniła się po brzegi, a przybyli goście burzą oklasków wyrazili swoje uznanie dla filmu, jego twórców i bohaterów. 

Film składa się ze scen jazdy i fragmentów wywiadów z siedmioma osobami. Każdy z bohaterów/rek filmu ma odmienną historię, preferencje i przemyślenia, jednak to co ich łączy – to niezmienna od lat miłość do motocykli.

A jedna z ujętych w filmie motocyklistek – Edyta Wrucha od kilku lat jest redaktorką w naszej redakcji. 

Zapraszamy do obejrzenia filmu i podzielenia się wrażeniami w komentarzach:

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze