Predator na motocyklu zrobionym z Obcego. Serio!

Predator na motocyklu zrobionym z Obcego. Serio!
Ktoś musiał włożyć naprawdę dużo pracy w to, aby zbudować tak niezwykły motocykl i przygotować wyjątkowo kunsztownie wykonany strój. A może to prawdziwy Predator?

Lubicie postać Predatora - najlepszego łowcy w galaktyce? Z pewnością ceni go ktoś w Tajlandii i to na tyle, że stworzył kompletny strój pozwalający wyglądać jak przedstawiciel tej bardzo groźnej rasy. Udało się go nagrać, gdy jedzie na motocyklu wyglądającym niczym Obcy!

Miłośnicy kina science-fiction dobrze wiedzą, że ci dwaj wrogowie ludzkości często walczyli również ze sobą. Połączenie Predatora jadącego na motocyklu przypominającym ksenomorfa jest więc wręcz naturalne.

Trudno przy tym nie docenić kunsztu wykonania wszystkich elementów. Głowa Predatora (bez maski) wygląda "jak żywa", buty przypominają do złudzenia dolne kończyny kosmity, a na ramieniu można zauważyć charakterystyczną wyrzutnię rakiet.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.