Praktyczne autopoduchy na kobiece brzuchy

Jesteś w ciąży, a jeżdżenie z zapiętymi pasami to dla Ciebie największa katorga? Dzięki poduszkom zaprojektowanym przez Kristine Currier możesz pozbyć się tego problemu.

Poduszki dla kobiet w ciąży to komfort zarówno dla nich samych, jak i dla nienarodzonego jeszcze dziecka.
fot. owiepillow.com

Owie Pillow to nowość na rynku. Specjalną poduszkę zaprojektowała pani Kristine Currier. Jak wiele innych ciekawych patentów, poduszka powstała na zasadzie „potrzeba matką wynalazków”. Kristine, kiedy była w ciąży, odczuwała duży dyskomfort podczas jazdy w zapiętych pasach bezpieczeństwa. To spowodowało, że kobieta zaczęła zastanawiać się, co by tu wymyślić, by podróż była nieco bardziej komfortowa. I tak właśnie powstała wygodna, miękka i ładna poduszka.

Owie Pillow stosowane są więc podczas bólów brzucha spowodowanych uciskiem pasów. Mogą być używane przez wszystkich kierowców, którzy lubią podróżować komfortowo, jednak zalecane są przede wszystkim kobietom w ciąży oraz osobom, które mają poważne obrażenia i urazy, na przykład po przebytej wcześniej operacji.

Do wyboru, do koloru.
fot. owiepillow.com

Owie Pillow należy umieścić między brzuchem a lędźwiową częścią pasów bezpieczeństwa. Poduszka taka z pewnością przyda się w długiej podróży, kiedy lecimy samolotem. Nie tylko pod pasami, ale również pod głową.

Poduszki dostępne są na www.owiepillow.com w trzech różnych rozmiarach w kolorze białym, czarnym lub różowym. Cena za jedną sztukę to 35 dolarów, czyli w przeliczeniu nieco ponad 100 zł.

 

fot. owiepillow.com

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze