Poznań Motor Show 2017 – ceny biletów i atrakcje

Już w najbliższy czwartek startuje największe motoryzacyjne wydarzenie roku: Poznań Motor Show. Dla wszystkich tych, którzy uwielbiają delektować się pięknem samochodów, słuchać ryczących dźwięków, spotykać ciekawych ludzi i brać udział w ekscytujących pokazach, przygotowano wiele atrakcji.

Ponad 133 000 zwiedzających, 50 000 m² ekspozycji, 150 wystawców, 14 pawilonów, 4 salony tematyczne: samochodowy, motocyklowy, kampery, truck, 4 targowe dni.

Gdzie?
Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Kiedy?
07 – 09 kwietnia 2017 r.

Godziny otwarcia:
10.00 – 18.00

Ceny biletów:
piątek, 7 kwietnia 2017
20 złotych – cena w kasach podczas wydarzenia.
15 złotych – cena biletów w przedsprzedaży za pośrednictwem: Ticketpro, Tixer, salonach Empik, Media Markt i Saturn.

sobota, 8 kwietnia 2017
30 złotych – cena w kasach podczas wydarzenia.
23 złotych – cena biletów w przedsprzedaży za pośrednictwem: Ticketpro, Tixer, salonach Empik, Media Markt i Saturn.

niedziela, 9 kwietnia 2017
25 złotych – cena w kasach podczas wydarzenia.
18 złotych – cena biletów w przedsprzedaży za pośrednictwem: Ticketpro, Tixer, salonach Empik, Media Markt i Saturn.

Bilety rodzinne – dostępne tylko w kasach, w cenach biletów z przedsprzedaży danego dnia – min. 3 osoby spokrewnione, w tym 1 dziecko do 13 roku życia.
Cena biletu dla 1 osoby:
piątek – 15 zł / os.
sobota –  23 zł / os.
niedziela – 18 zł / os.

Motor Show Truck
Część poświęcona pojazdom ciężarowym na pewno przyciągnie pod targową iglicę właścicieli firm transportowych, przedstawicieli stowarzyszeń branżowych, dealerów pojazdów ciężarowych
i dostawczych, kierowców zawodowych oraz wszystkich kochających klimaty trakerskie.
W Pawilonie czwartym oraz na przyległym parkingu zobaczymy wyjątkowo ciekawe trucki, między innymi amerykańską ciężarówkę Kenworth W 900. Dużym zainteresowaniem zwiedzających powinna cieszyć się także największa w Europie naczepa hotelowa, zbudowana przez firmę Łączyńscy z Gniezna.

Pasjonatom ciężarówek w pawilonie 4 będą towarzyszyć VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników 2017 w kategorii Młody Mechanik oraz w kategorii Mechanik Zawodowy.
Poprzednie edycje konkursu cieszyły się ogromną popularnością i rozbudzały pozytywną atmosferę rywalizacji wśród fachowców – do eliminacji zeszłorocznej edycji zgłosiło się 460 zespołów.
Te zawody to ogromna szansa, nie tylko dla młodych adeptów mechaniki samochodowej, ale także dla zawodowców. To także znakomita okazja aby sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę.

Organizator:
V8 Team, Biznes Motoryzacyjny Polska oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.
Kiedy: 6.04-09.04.2017 r., pawilon nr 4

Wystawa Aut Modyfikowanych
W/A/M
to wystawa aut po tuningu wizualnym oraz mechanicznym organizowana przez ekipę Black Zone. To wyjątkowe miejsce na terenie targów, gdzie będzie można zobaczyć przerobione w efektowny sposób auta. Oprócz licznej grupy zmodyfikowanych aut, odbędzie się 2 runda międzynarodowych zawodów DB Drag Racing Association Poland, czyli pomiary decybeli w najgłośniejszych autach w Polsce i nie tylko organizowana przez democar.pl. Pokażemy Wam
to czego nie doświadczycie w innym miejscu na terenie targów.

Organizator:
Stowarzyszenie Motoryzacyjne Black Zone, democar.pl
Kiedy:08.04-09.04.2017 r., teren otwarty k. Pawilonu 5A

Best Cars 2017
Best Cars 2017 to już 23. edycja motoryzacyjnego plebiscytu. Głosowanie odbywa się w 12 krajach Europy oraz w Chinach, Brazylii i Meksyku. Jury plebiscytu, którego członkiem może być każdy, wybiera najlepsze auta z 378 modeli podzielonych na 11 klas. Ogłoszenie polskich wyników odbędzie się podczas uroczystej gali zorganizowanej w ramach Poznań Motor Show 2017.

Organizator:
Auto Motor i Sport
Kiedy: 6.04.2017 r.

Motor Show Awards
Czwarta edycja plebiscytu dziennikarzy, w którym wezmą udział: Adam Kornacki, Włodzimierz Zientarski, Szymon Sołtysik, Wojciech Kukuła, Stanisław Sewastianowicz, Lech Potyński, Jacek Ociepko, Martin Śliwa, Kuba Bielak, Szymon Dziawer, Adam Majcherek i Piotr Kozłowski.

Ponieważ każdy z nas jest inny i kieruje się czym innym w swoich motoryzacyjnych wyborach, chcemy podkreślić ten indywidualizm, dając dziennikarzom pełną swobodę w dokonaniu wyboru firm, które zasłużyły sobie na uznanie.

Dlatego w ramach Motor Show Awards 2017 przyznane zostaną nagrody osobiste jurorów oraz jedna wspólna nagroda główna Grand Prix. Laureatami mogą zostać tylko firmy, które są wystawcami na Poznań Motor Show 2017. Każdy z członków jury sam określa za co chce przyznać swoją nagrodę. Może to być wyróżnienie produktu, usługi, kampanii promocyjnej czy jakiegokolwiek innego działania firmy, która jego zdaniem zasługuje na uznanie. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 6.04.2017 r. Każdy z członków kapituły opowie w kilku zdaniach o swoim wyborze.

Custom Festival
Po raz ósmy w swojej historii i po raz szósty w ramach Poznań Motor Show redakcja magazynu motocyklowego „Custom” organizuje Mistrzostwa Polski Motocykli Customowych. W pawilonie 7 będzie można zobaczyć najlepsze customowe maszyny jakie wyjechały z polskich warsztatów w ostatnim czasie. Strefę Custom wypełniają: długie i smukłe choppery, potężne cruisery, komfortowe baggery, zgrabne cafe racery, agresywne street fightery, klimatyczne motocykle w oldschoolowym stylu, imponujące trójkołowce oraz customy na bazie motocykli pochodzących z krajów byłego bloku wschodniego. Wszystkie te dwu i trójkołowe cudeńka zbudowane są przez ludzi obdarzonych niewyczerpaną wyobraźnią i zmysłem estetycznym, które łączą z wysokimi umiejętnościami warsztatowymi. Tylu niepowtarzalnych motocykli napędzanych benzyną i marzeniami nie zobaczycie w naszym kraju w jednym miejscu nigdzie indziej!

Organizator:
Magazyn motocyklowy „Custom”
Kiedy: 6.04-09.04.2017 r. pawilon nr 7

Pokazy Stuntu
To ekstremalne emocje, zagwarantowane przez kaskaderskie pokazy motocykli i quadów. Jedno koło w górze to za mało, a trzy to jeszcze wyzwanie. Leszek „Leo” Gołaszewski to pełen pasji zawodnik stunt ridingowy, który dzięki swojej niekonwencjonalnej jeździe z wykorzystaniem ATV jest jednym z nielicznych tego typu akrobatów w Europie. Początkowo jego motoryzacyjna przygoda związana była z motocrossem, jednak z biegiem lat to właśnie stunt stał się nieodłącznym elementem jego życia. Leo Stunt  to setki godzin spędzonych na treningach, , tysiące przejechanych kilometrów i góry zdartych opon- wszystko po to by każdego roku móc udzielać kilkunastu pełni profesjonalnych pokazów na terenie całej Polski.

Kiedy: 6.04-09.04.2017 r., sektor 10, przy pawilonie 6A

 

Zlot Caravaningu
Jest nieodzownym elementem salonu caravaningowego. Już po raz piąty targowe tereny zostaną zdominowane przez miłośników spędzania wolnego czasu w „domu na czterech kółkach”. Każdy taki zlot, to okazja do spotkań, rozmów, wymiany cennych doświadczeń i co ważniejsze, planowania wspólnych wyjazdów na rozpoczynający się nowy sezon. To również wędrówki między pojazdami, zwiedzanie wnętrz i porównywanie akcesoriów.

Organizator:
Polskie Towarzystwo Turystyki Camperowej i Caravaningowej, Camper Team i magazyn „Polski Caravaning
Kiedy: 6.04-09.04.2017 r.

Aukcja pojazdów używanych na żywo i Golf Papieża Franciszka
Pierwszy raz w Polsce i to na Poznań Motor Show! Międzynarodowa aukcja z jednoczesną opcją składania ofert z całego świata przez Internet. Po internetowych aukcjach samochodowych, jakie Carport z ogromnym sukcesem organizuje na swoim portalu aukcyjnym, przyszedł czas na aukcje pojazdów używanych na żywo, z jednoczesnym wsparciem internetowym. Blisko 40 używanych pojazdów, w tym GOLF VW, którym podróżował po Polsce Papież Franciszek!

Narysuj samochód przyszłości
Już 7 kwietnia podczas Poznań Motor Show spółka ElectroMobility Poland przedstawi szczegóły konkursu na polski samochód elektryczny. Stawką jest produkcja seryjna warta miliony. Spotkanie odbędzie się w pawilonie nr 10, o godzinie 14:00 i jest skierowane do projektantów i potencjalnych uczestników konkursu. Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu zobowiązane są do dokonania wcześniejszej rejestracji poprzez poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: www.motorshow.pl. Projekt zakłada stworzenie pojazdu przeznaczonego dla nowoczesnego, świadomego ekologicznie konsumenta. Będzie to auto miejskie, wpisujące się w trendy motoryzacyjnego rozwoju.

Polski super samochód
Polska spółka Arrinera S.A. na swoim stoisku na targach Moto Show 2017 w Poznaniu z dumą zaprezentuje dwa samochody własnej konstrukcji. Pierwszy z nich to drogowa wersja supersamochodu Arrinera Hussarya. Pojazd ten wkrótce rozpocznie badania drogowe, zmierzające do przygotowania europejskiej homologacji. Drugi to profesjonalny samochód wyścigowy Arrinera Hussarya GT3.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze