Poznań Moto Fest za nami. Zobaczcie co tam się działo!

Poznań Moto Fest za nami. Zobaczcie co tam się działo!

29 czerwca 2020
9
To był piękny, słoneczny weekend pełen motoryzacyjnych wrażeń. Targi Poznań Moto Fest dobiegły końca, jednak jeszcze na długo pozostaną w naszej pamięci

Najważniejszym punktem drugiego dnia targów był bez wątpienia przyjazd ekipy Positive Ways, która podczas wyprawy z Sopotu do Zakopanego zbiera fundusze na rzecz dzieci z hospicjum. Ich przyjazd na Międzynarodowe Targi Poznańskie wywołał spore poruszenie wśród zwiedzających, którzy od razu zaczęli gromadzić się wokół 38 aut, jakie pojawiły się na PMF. Nic w tym dziwnego, w końcu nieczęsto widuje się aż tyle super-samochodów w jednym miejscu. 

W trakcie drugiego dnia targów do dyspozycji uczestników wydarzenia były niemal wszystkie pojazdy, jakie mogliśmy podziwiać w sobotę. Po raz kolejny teren MTP wypełniły samochody, motocykle kampery. Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych, food-trucków oraz symulatora dachowania.

Event debiutujący w kalendarzu imprez organizowanych przez Grupę MTP okazał się organizacyjnym sukcesem. Wydarzenie zostało bardzo ciepłe przyjęte zarówno przez wystawców, jaki i zwiedzających. Dziękujemy wszystkim za tak liczną obecność. Dziękujemy wszystkim za tak liczną obecność. Łącznie podczas dwóch dni targi odwiedziło 5 500 osób.

Na tym jednak nie koniec. Już dziś zapraszamy na kolejny aktywny weekend na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie w dniach 11-12 lipca przygotowujemy Letni Targ Rodzinny. Podczas targów będzie możliwość zapoznania się z najnowszym sprzętem sportowym, wypróbować go w specjalnych strefach testów rowerowych, czy wrotkarskich, a dla osób spragnionych emocji przygotowujemy zawody w biegach dla najmłodszych i całych rodzin.

Koneserów wyjątkowych smaków zabierzemy na podróż po kuchniach świata, począwszy od wielkopolskiej kuchni, przez produkty ekologiczne i regionalne, a na smakach gorącej Italii kończąc. Całość rodzinnej atmosfery dopełni strefa książki, gdzie będzie można wymienić się doświadczeniami oraz nabyć na stoiskach długo oczekiwane tytuły.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!