Poznaliśmy sponsorów plebiscytu Wyjątkowe Brytyjskie Kobiety w Przemyśle Motoryzacyjnym

To kolejna edycja tego wydarzenia organizowanego przez brytyjski tygodnik Autocar, który sam określa się mianem najstarszego magazynu motoryzacyjnego na świecie.

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Wznoszące się Gwiazdy 2019” i podczas konferencji zaplanowanej na 19 czerwca, zostaną ogłoszone nazwiska 100 kobiet, które są takimi właśnie wschodzącymi gwiazdami przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie. Będą one podzielone na kategorie, zależnie od swojej specjalizacji. Wyróżnione zostały między innymi takie stanowiska jak kadra zarządzająca, marketing, sprzedaż, PR i komunikacja, produkcja, projektowanie pojazdów, a także cyfrowe rozwiązania.

Głównymi sponsorami tegorocznej edycji plebiscytu Wyjątkowe Brytyjskie Kobiety w Przemyśle Motoryzacyjnym (Grear British Women in the Car Industry), zostali Nissan, Toyota oraz CDK Global (firma opracowująca systemy do zarządzania sieciami dilerskimi oraz ułatwiającymi ich pracę). Swoje zaangażowanie zgłosił również Peugeot, którego ambasadorka, Judy Murray, poprowadzi sesję, natomiast Grupa Volkswagena sponsorować będzie jedną z nowych kategorii – „Nową mobilność i cyfrowe rozwiązania”.

Ceremonia odbędzie się w Londynie i pojawi się na niej wiele znamienitych osobistości z przemysłu motoryzacyjnego. Niektóre z nich wygłoszą przemówienia, jak na przykład Laura Schwab – prezydent Astona Martina na obie Ameryki.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze