Kobiecy team po raz pierwszy w BMW GS Trophy!

Po raz pierwszy w czteroletniej historii BMW Motorrad GS Trophy, pojawi się w tych zawodach kobiecy zespół. Zapowiada się ciekawa impreza, która tym razem odbędzie się w dalekiej Azji.

Impreza BMW GS Trophy odbyła się już cztery razy. W piątej edycji pojawi się po raz pierwszy międzynarodowy team złożony z kobiet, które będą mogły stawić czoła wyzwaniu.

GS Tropy to przede wszystkim przygoda, możliwość poznania nowych kultur, zawarcia przyjaźni. A to wszystko przy udziale szutru, piasku i kurzu. To jedyna taka impreza na świecie. Uczestnicy podzieleni na drużyny rywalizują na bardzo wymagających odcinkach oraz licznych specjalnych wyzwaniach. 

Kolejna, przyszłoroczna edycja imprezy odbędzie się na terenie południowo-wschodniej Azji.

Potencjalne uczestniczki tej imprezy i członkinie kobiecego zespołu spotkają się najpierw w eliminacjach, które odbędą się w RPA pod nadzorem lokalnej specjalistki od enduro, podróżniczki Jo Rust

Jak aplikować swój udział w zawodach? Wystarczy wysłać swoją kandydaturę poprzez formularz dostępny na stronie internetowej BMW Motorrad GS Trophy, a następnie nagrać krótki film o sobie, w którym udowodnisz dlaczego akurat Ty nadajesz się do kobiecego zespołu.

Spośród wszystkich zgłoszeń nadesłanych z całego świata BMW Motorrad wybierze dziesięć kobiet, które zostaną zaproszone na rundę odbywającą się w RPA. Jury oceni tam umiejętności takie jak wydajność, zręczność czy pracę zespołową. Z całej ekipy zostaną wybrane trzy uczestniczki, które powalczą o zwycięstwo w finałowej imprezie jadąc motocyklem BMW R 1200 GS.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze