Potwory bezdroży fruwają i wyginają się w zwolnionym tempie

Potwory bezdroży fruwają i wyginają się w zwolnionym tempie

01 maja 2020
1
Rajdy terenowe nie są najbardziej popularnym rodzajem motorsportu, ale zdecydowanie jednym z bardziej widowiskowych. A jeśli nam nie wierzycie, to zobaczcie te niezwykłe momenty, uchwycone na wideo.

Nagranie, które możecie zobaczyć poniżej, to kompilacja ujęć zarejestrowanych podczas zawodów 2020 BFGoodrich Tires Mint 400, które odbywały się niedaleko Las Vegas. Opublikowała je firma Mad Media, która postanowiła rozpocząć serię filmów pod tytułem „Race Motion”, w których będzie prezentować niewykorzystane fragmenty, w których pojazdy wzbijają się w powietrze, osie ustawiają się pod niedorzecznymi kątami, a nadwozie trzeszczy i wygina się.

Pijany kierowca zwolnił przed rondem do 200 km/h. Niestety nie ogarnął

W zawodach 2020 BFGoodrich Tires Mint 400 wzięło udział ponad 500 załóg, rywalizujących w różnych klasach. Na nagraniu zobaczycie ekstremalne terenówki i pickupy oraz buggy, które udowadniają jak niezwykle wytrzymałe są to pojazdy i jak wiele potrafią znieść. Sami nie wiemy, czy większe wrażenie robią na nas te ogromne wyskoki, fakt że załoga po wylądowaniu natychmiast drze dalej z gazem w podłodze, pomimo ogromnych przeciążeń jakim jest poddawana, czy może momenty kiedy pojazd pędzi ostro przed siebie i trudno powiedzieć czy więcej czasu jego koła spędzają na ziemi czy ponad nią.

Czekamy na kolejne odcinki serii!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!