Porsche zaprasza dzieci na wakacje w „Fabryce samochodów”. Będą im towarzyszyć Tina Turbo, Tom Targa i Sally Carrera

Działające już od dziewięciu lat Muzeum Porsche oferuje tego lata ekscytujący program dla chłopców i dziewcząt w wieku od 5 do 13 lat. Od 4 do 23 sierpnia od godz. 10:00 do 16:00 Porsche 4Kids codziennie gościć będzie około 50 dzieci w „Fabryce samochodów”.

W czasie tych trzech tygodni Porsche Museum udostępni u siebie system produkcyjny Porsche Production 4.0. Uczestnicy wakacyjnego programu, prowadzonego w języku niemieckim i angielskim, będą mogli z bliska przyjrzeć się procesom produkcyjnym spółki i przeprowadzić własne doświadczenia.

Na stanowisku praktycznym „Fabryka Taycan” pokazywane są nowe hale produkcyjne sportowego modelu elektrycznego z lotu ptaka. Dzieci będą mogły sterować robotem na powierzchni 2 x 2 metry i poznać tajniki produkcji o zerowym śladzie węglowym. Mówiące długopisy opowiedzą o robotyce i produkcji. Ciekawostki „Czy wiesz, że…” będą dla dzieciaków zarówno fascynujące, jak i zapadające w pamięć. Na stanowisku „Człowiek i maszyna” młodzi odkrywcy będą mogli wcielić się w role programistów i robotów w dwuosobowych lub rodzinnych zespołach i dowiedzieć się, jak precyzyjne muszą być polecenia dla robota, aby ten je wykonał. Dzieciom towarzyszyć będzie Tina Turbo – ekspertka w sprawach innowacji i zrównoważonego rozwoju. W każdej chwili służyć będzie radą i pomocą.

Porsche zaprasza dzieci na wakacje w „Fabryce samochodów”. Będą im towarzyszyć Tina Turbo i Tom Targa oraz Sally Carrera

Aby zwrócić należytą uwagę na sprawy higieny, na stanowisku praktycznym „Fabryka mydła” młodzi odkrywcy poznają zasady zapobiegania zakażeniami koronawirusem. Za pośrednictwem dostosowanych do wieku eksperymentów, dzieci nauczą się o istotnych zasadach higieny i będą mogły zrobić własne mydło w formie modelu 911, które będą mogły zabrać ze sobą do domu. Dzięki temu poznają koncepcję higieny poprzez zabawę i doznania sensoryczne. W „Fabryce mydła” dzieciom pomagać będą przyjaciele Tiny Turbo: Tom Targa i Sally Carrera, oczywiście w maseczkach.

Dzieci będą brać udział w zajęciach edukacyjnych w małych grupach. Odbędą podróż przez poszczególne stanowiska praktyczne, a na powierzchni wielofunkcyjnej będą odkrywać i badać, jak, na przykład, zbudowana jest fabryka Porsche Taycan. Rodzice mogą zrelaksować się w rodzinnej strefie wypoczynkowej, cały czas mając swoje pociechy na oku. Na dzieci będą tam czekać kolorowanki i magiczne długopisy. Aby wziąć udział w wakacyjnym programie, nie trzeba się wcześniej rejestrować. Więcej informacji jest dostępnych pod adresem www.porsche.de/museum. Porsche Museum działa zgodnie z urzędowymi wymogami rządu federalnego i kraju związkowego Badenia-Wirtembergia w zakresie ochrony przed zakażeniem koronawirusem.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze