Porsche dzieciom podczas 24. Finału WOŚP

Porsche Polska wspiera kolejny finał największej akcji charytatywnej w Polsce - od 8 do 10 stycznia na warszawskim Placu Defilad dzieciaki zaangażowane w działalność WOŚP będą miały okazję poprowadzić w towarzystwie instruktorów specjalnie przystosowane Porsche 911 Carrera oraz Porsche Panamera.

Taka samą szansę zdobędą zwycięzcy aukcji internetowych, z których dochód zasili konto Orkiestry.

Porsche Polska dostarcza Orkiestrze dwa samochody Porsche wyposażone w podwójny zestaw pedałów, umożliwiający prowadzenie auta przez dzieci w asyście instruktorów. Porsche 911 Carrera i Porsche Panamera Turbo S Executive dostarczą niezapomnianych wrażeń dzieciom, które przez cały rok były najbardziej zaangażowanej w edukację z zakresu pierwszej pomocy w akcjach organizowanych przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Aukcje WOŚP
Także rodzice dzieci, które nie miały okazji wspierać działań WOŚP w ciągu całego minionego roku, mogą zdobyć dla swoich pociech możliwość przejażdżki samochodem Porsche podczas niedzielnego Finału – wystarczy wziąć udział w jednej z 20 licytacji internetowych, które dostępne są na stronie aukcje.wosp.org.pl pod hasłem Udział w Young Driver Experience. Dochód z aukcji trafi na tegoroczny cel WOŚP: zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych i zapewnienie godnej opieki medycznej seniorów.

Ponadto Porsche Polska przekazało na aukcję charytatywną jedno miejsce na tegoroczny wyjazd z serii Porsche On Track do Stambułu, gdzie na torze Formuły 1 można spróbować jazdy samochodami Porsche w ich naturalnym środowisku. Szczegóły na stronie aukcje.wosp.org.pl pod hasłem Szkolenie na Torze Formuły 1 w Stambule.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze