Ponad 100 kartingowców w CCE Rotax Max Challenge 2014!

24 lipca 2014
Już w najbliższą niedzielę na kartingowej pętli Toru Poznań rozegrana zostanie III runda międzynarodowej serii Central Eastern European Rotax Max Challenge 2014. Do tych arcyciekawych zawodów w stolicy Wielkopolski zgłosiło się ponad 100 zawodników z dziewięciu krajów.

To najważniejsze w Polsce zawody Rotaxa, czyli najpopularniejszej serii kartingowej na świecie, w tegorocznym sezonie i znakomita okazja do konfrontacji naszych zawodników z europejską czołówką.

Rywalizacja na torze w Przeźmierowie rozpocznie się w niedzielę 27 lipca o godzinie 8.50 od sesji treningowych. Od 11:00 zaplanowano wyścigi półfinałowe w poszczególnych klasach, czyli Micro Max, Mini Max, Max Masters, KZ2, Junior Max, Senior Max oraz DD2 i DD2 Masters. Natomiast o 14:00 rozpoczną się biegi finałowe, a ogłoszenie oficjalnych wyników i ceremonię wręczenia nagród przewidziano na godzinę 17:00.

Wstęp na zawody jest bezpłatny, a międzynarodowa czołówka i liczna obsada zawodników w poszczególnych kategoriach gwarantują wielkie emocje. Warto więc wybrać się w ten dzień na Tor Poznań, bo z pewnością będzie się działo!


Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!