Pomysły pod choinkę od Jaguara dla twojego psa

Chyba każdy, kto ma psa, traktuje go jak członka rodziny. Często więc czworonogi dostają prezenty, tak jak inni domownicy. Jaguar przygotował przed świętami zestaw akcesoriów, który powinien ucieszyć zarówno psiaka, jak i jego właściciela.

Ponieważ mówimy o marce samochodowej, zestaw akcesoriów proponowany przez Jaguara koncentruje się wokół poprawy komfortu podróżowania autem z psem. Dostępne są cztery zestawy.

Pierwszy to wyściółka do bagażnika, która pokrywa nie tylko podłogę, ale również wszystkie jego ściany. Zestaw zawiera także siatkę oddzielającą kufer od przedziału pasażerskiego oraz miskę na wodę zaprojektowaną tak, aby nic się z niej nie wylewało. Koszt tych akcesoriów to 678 funtów.

Dostępna jest też bardziej rozbudowana wersja, która poza wspomnianymi elementami, zawiera również rozkładaną rampę, pozwalającą czworonogowi łatwo wejść do bagażnika nawet dużego SUV-a, a także przenośny prysznic z własnym pojemnikiem na wodę. Szczególnie ten ostatni element docenią właściciele psów, które lubią poszaleć na długich spacerach i później pojawia się problem z ubłoconymi łapami i nie tylko. Koszt takiego zestawu to 1187 funtów.

Dla mniejszych psów przewidziano nosidło, które w razie potrzeby można złożyć. Oprócz niego otrzymamy gumową matę do bagażnika, zapobiegającą przesuwaniu się nosidła oraz niechlapiącą miskę na wodę. Zapłacimy za nie w sumie 405 funtów.

Ostatnia z propozycji, skierowana głównie do właścicieli sedanów, to mata zabezpieczająca drugi rząd siedzeń. Dzięki niej możemy przewieźć nawet brudnego psa bez obaw o tapicerkę. W zestawie otrzymamy oczywiście wspominaną już miskę na wodę. Cena to 248 funtów.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze