Karolina Chojnacka

Pomysły na prezenty świąteczne dla fanów motoryzacji od Peugeota

Szukacie pomysłów na prezent świąteczny dla fana motoryzacji? Gadżetów motoryzacyjnych? Akcesoriów do samochodu? Jak co roku, Peugeot przedstawia swoją specjalną świąteczną ofertę.

W internetowym sklepie Peugeot można znaleźć różnorodne produkty, które z pewnością zadowolą każdego fana motoryzacji.

Kolekcjonerom z pewnością spodoba się pudełkowy zestaw z okazji 210-lecia marki, w limitowanej edycji 210 egzemplarzy, z numerowanymi tabliczkami. Zawiera on dwie solidne rzeźby z żywicy w skali 1/43, przedstawiające Peugeot  L45, zwycięzcę w Indianapolis w 1916 roku, oraz Peugeot e-Legend Concept, ekscytującą wizję przyszłości.

Prezenty dla fanów motoryzacji od Peugeota

Miłośnicy marki będą mogli również wybrać mniejszą wersję rzeźby monumentalnego lwa, ikony marki, w chromowanym metalowym wykończeniu. To ponadczasowe dzieło sztuki zaprojektowane przez projektantów Peugeot Design Lab..

Prezenty dla fanów motoryzacji od Peugeota

Przeczytaj też: Prezenty świąteczne w stylu Mini!

Miłośnicy muzyki będą mogli jeszcze bardziej cieszyć się ulubioną muzyką w uszach dzięki bezprzewodowym słuchawkom Peugeot Focal Listen. Słuchawki zapewniają najwyższą jakość dźwięku i są wyposażone w wygodne i ergonomiczne nauszniki z pianki.

Głośnik Mino Lexon Peugeot208 spełni również oczekiwania wszystkich melomanów. Jako ekskluzywne dzieło marki, ten głośnik jest ładowany przez Bluetooth, ma mikrofon i wyzwalacz selfie.

Prezenty dla fanów motoryzacji od Peugeota

Przeczytaj też: Prezenty świąteczne dla fanów motoryzacji od Bentleya

Dzieci będą zachwycone prezentem od Świętego Mikołaja w postaci roweru Peugeot dla 4-6-latków. Dzięki aluminiowej ramie, 16-calowym kołom i dźwigniom zmiany biegów dostosowanym do dziecięcych dłoni uosabia historyczny wygląd Peugeot.

Na stronie sklepu internetowego znajdziesz wiele innych produktów, gadżetów, akcesoriów i pomysłów na prezenty świąteczne dla fanów motoryzacji od Peugeota. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze